Únor 2015

Můj týden s... 1. díl - část první

8. února 2015 v 17:05 | Loo |  Můj týden s ...
Zdravím!
Ačkoliv jsem měla tuto rubriku připravenou již dříve, někdy na začátku loňského roku(?), první článek, který doopravdy spadá pod tuto rubriku píši až dnes. Dovolila jsem si svou první "pokusnou" věc zvolit sama. Vybrala jsem si tři hubnoucí přípravky, každý z jiné kategorie, ale určitě jste aspoň o jednom museli slyšet.
Můj blog se zaobírá především tématem okolo sebepoškozování a potom konkrétněji na poruchy příjmu potravy, s kterými jde ruku v ruce nízké sebevědomí, sebenenávist... Když je člověk na dně, sahá po nějrůznějších metodách, ať už to jsou různé "osvědčené" diety, hladoví, sportuje do omdlení nebo prášky. Loni jsem docela dost po Novém roce přibrala, jelikož jsem vysadila všechny prášky a taky se můj pohyb omezil, protože jsem byla lenivá jako veš. Ano, přiznávám to... Když už jsem tak projížděla různé stránky, že bych mohla zkusit nějaké podpůrné prášky, aby mi šlo hubnutí lépe. Našla jsem si dva, třetí mi sehnal tatík.

I když se tato rubrika nazývá "Můj týden s..." Tyto přípravky jsem brala tři až šest týdnů, ovšem ne najednou a také ne hned za sebou, v období prosinec 2013 až duben 2014, kdy jsem byla hospitalizována v místní nemocnici.