Říjen 2014

Dotazník + seminární práce

30. října 2014 v 15:11 | Loo |  Sebepoškozování
Zdravím!

Jedna slečna mě požádala, zda-li bych na svém blogu nezveřejnila její dotazník, který má ke své seminární práci. Přišlo mi to jako dobrý nápad, protože se týká jednoho z hlavních témat na mém blogu a tím je sebepoškozování. Tímto článkem bych Vás chtěla poprosit, zda-li byste jej nevyplnili. Je to samozřejmě jen na Vás, jestli dotazník vyplníte, ale bych velice ráda, kdybyste se zapojili.

Už od září/října máme zadanou seminární práci do psychologie na jedno téma a pod tím si můžeme představit cokoliv. Já si vybrala sebepoškozování a jak se na něj dívá okolí. Včera jsem jsi k tomuto účelu vypůjčila stoustu knih, které použiji v teoretické části a pro praktickou část bych chtěla použít dva druhy dotazníků a rozhovor. Jeden dotazník bych chtěla vyvěsit na blog, protože bych chtěla, aby na ni odpovídali lidé, kteří si sebepoškozováním prošli a nebo mají někoho v takového v okolí. Silně pochybuji, že jsem chodí lidé, kteří se s tímto tématem nikdy nesetkali - ať už osobně a nebo "z druhé ruky".

Tímto článkem bych se také chtěla omluvit za mou neaktivitu, ale bohužel se mi nějak nedaří psát a srovnat myšlenky do souvislého textu. Měla jsem už napsané tři, nebo čtyři články a všechny jsem buď smazala a nebo vyhodila. Nedaří se mi vyjádřit jimi to, co bych chtěla sdělit. Ani nevíte, jak se kvůli tomu cítím strašně. Slibovala jsem články a prdlajs.

Chtěla bych poděkovat oné slečně, že si vzpomněla na můj blog a kontaktovala mě a také mi i dala námět na článek.

Zřejmě nejste ode mě zvyklí na takto krátké články, ale bohužel mám vygumováno a potřebuju se ještě připravovat na písemky. Nicméně... mějte se krásně, doufám, že jste si užili prázdniny a zůstaňte zdraví!

Vaše Loo

PS: Pokud jste nenašli v textu odkaz na dotazník, tak jej přidám i pod upozornění a popis blogu, které se nachází v hlavičce blogu.