Life update + Goodbye

7. září 2014 v 23:13 | Loo |  Diary
Zdravím!

Předem se omlouvám za mou neaktivitu, ale pokud někdo sleduje blogový twitter, tak se mohl přečíst, že jsem se nemohla dostat na blog a ani se přihlásit do sekce komentářů. Nešlo mi to ani z Chromu a ani z Opery, kterou používám téměř na vše. Nakonec se mi včera podařilo přihlásit přes můj třetí prohlížeč, ale už to bylo pozdě večer a já šla za chvíli spát, tak začínat článek nemělo smysl, protože bych přetrhla nit.

Poslední dva týdny byly docela zajímavé. Jak jste si mohli přečíst v mých minulých článcích, tak jsem měla poslední týden v srpnu doklasifikaci z šesti předmětů. Nakonec jsem vše zvládla a ještě některé předměty si i opravila, což znamená, že jsem postoupila do třetího ročníku. První týden školy byl docela zajímavý. Už ve středu jsme se začali učit, sice jenom čtyři až pět hodin, ale přece. Dokonce už nás straší s maturitou a to budeme mít maturitu až na přes rok. Ale už se připravujeme, protože co jsem slyšela, tak to bude sranda. :D

Píšu hlavně proto, že zítra ráno odjíždím do Anglie a vracím se až v pátek. Notebook si sebou neberu, takže nebude možnost psát články a ani komentovat. Na všechny blogy se podívám až přijedu, protože mám ještě spoustu připravování a jsem v polovině lakování - spíš ani to ne.

Kdyby náhodou někdo chtěl vědět, tak moje prázdniny nebyly nic extra, ostatně jako obvykle. Občasné chození ven, hraní TS3, klávesy... Nejspíš jsem se už zmiňovala, že na začátku prázdnin jsme malovali, ale to by bylo tak všechno, co by mě vytrhlo z mého stereotypního žití.

Už mám vymyšlené další články, které bych sem chtěla napsat po příjezdu z Anglie. Jeden je o úzkostné poruše, která mě doprovázela a ještě stále doprovází. Chtěla bych ji k Vám přiblížit a popsat jak probíhala u mě, protože nemusí probíhat u všech stejně. Další je zase soustředěný na anorexii a třetí na sebepoškozování. U anorexie to bude pouze článek na přemýšlení a u sebepoškozování se budu zabývat mýty. Doufám, že s články budete spokojeni.

Nebojte se, anketu sleduju. Podle ní se taky budu trochu řídit, proto jsem ji taky udělala. Jestli máte i jiné nápady na články, tak mi je klidně napište do komentářů a já zvážím, jestli bych měla chuť něco takového napsat a nebo jestli bych měla o čem psát. Musím Vás upozornit, že jsem nepozřela všechnu moudrost světa a rozhodně nevím všechno. Taky jsem si neprošla úplně vším a nechci psát ze strany pozorovatele. Jak jistě víte, tak snad všechny mé články se zakládají na mých zkušenostech a ne na teoriích a nebo psychologických poučkách, a proto jestli Vás něco konkrétně zajímá, tak se nebojte zeptat. Nikdy nevíte, kdy některá informace může pomoci někomu druhému.

Zatím máte nejvíce zájem o mé zkušenosti s poruchou příjmu potravy a o články, ve kterých se zaměřuji na různé problémy společnosti. Po dobu co tu nebudu, bych byla ráda, kdybyste mi aspoň trochu osvětlili, co konkrétně máte chuť číst a nebo Vás zajímá. Nerada bych vařila z vody a tak trochu si za to můžu sama, že jsem tam ty odpovědi dala. :D Jak budu na cestách, tak se pokusím něco vymyslet, ale nic neslibuji, nejdřív napíšu články, které jsem už zmínila dříve, protože už mi doslova nedávají spát.

Já doufám, že Vy se máte úžasně a prázdniny jste si užili na maximum a do nového školního roku jste vešli s dobrou náladou. Maturantům přeji hodně ůspěchů k následující maturitě a ostatním ať ten další rok přežijí ve zdraví! Těm, kteří nastoupili do práce a nebo už pracují několik let, tak jim přeji hodně volných dní a silné nervy, aby to všechno přežili a nepracujícím přeji, aby si našli práci, která je naplňuje a uživí!

Mějte se tu krásně,
Vaše Loo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vivi Vivi | Web | 7. září 2014 v 23:46 | Reagovat

Gratulujem k úspešne zvladnutym skúškam:) si sikovna, že si to zvlaadla, nieje to ľahké:)
A teším sa na každý tvoj nový článok necb už je o hocičom, pretože aj,keby si písala o nesmrteľnosti chrústa takvby si to napísala dobre:))

2 Rezzy Rezzy | Web | 9. září 2014 v 10:47 | Reagovat

Gratuluji, jsi šikulka :) Moc se těším na ty články! Nedávno jsem si koupila knížku o úzkostech, ale jsem zvědavá, co o tom napíšeš ty, z vlastní zkušenosti. Taky s těmi úzkostmi pořád bojuji.
Doufám, že si to v Anglii užiješ :)

3 saorisse saorisse | Web | 11. září 2014 v 11:06 | Reagovat

Mně se nejde pořád přihlásit. Jen přes Mozillu, kterou prakticky nepoužívám.
Moc ti gratuluju k postupu do 3. ročníku! :* Určitě jsi to neměla jednoduchý a zvládla jsi to. :)
V Anglii si to právě doufám užíváš a těšim se na článek o dnech prožitých v tomhle místě. :)

4 Monča Monča | Web | 13. září 2014 v 14:09 | Reagovat

Css, mi jsme se první týden učili už v uterý a měly do půl čtvrté -_-. Do Anglie bych taky chtěla, určitě pak o tom napiš článek :o). Na ty články co mám připravené se těším, baví mě o takových věcech číst..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama