Srpen 2013

I did it!

30. srpna 2013 v 13:12 | LuSsy |  Diary
Zdravím Honeys!

Poslušně hlásím, že jsem si doklasifikovala všechny předměty, což znamená... Ha, kdo ví? Anóóó, postupuji do druhého ročníku! Musím říct, že jsem dobrá. Překopala jsem se přes to, ikdyž jsem se na většinu předmětů učila až den předem. :D Já jsem prostě lucky man a nebo jak o mě tvrdí lidi: "Ona je chytrá, hodně chytrá... má na to hlavu, ale je líná." :D

Chtěla jsem Vám napsat už ve středu. Jasně, napsala bych, že jsem z několika předmětů prošla, ale co ty ostatní? Nechtěla jsem to zkřiknout, tak jsem počkala až do dneška. Dneska jsem přišla domů asi kolem třičtvrtě na jedenáct. Byl to normálně rekord a to jsem dneska dělala tři předměty. Tak jó, hezky Vám rozepíšu den po dni.

Pondělí... Vstávala jsem o třičtrvtě na devět. Měla jsem vstát dřív, protože než jsem si pohla dupkou, tak už bylo půl desáté a v deset jsem měla být ve škole. Cesta do školy mi normálně trvá, tak kolem osmi minut, ale než se ve škole rozkoukáte a najdete třídu, kde máte být, tak už je dávno po desáté. Jako bonus jsem si nechala mobil a sluneční brýle doma - bez těhle věcí normálně neodcházím z domu, ale nějak mi vypadly z kebulky. V deset mě čekala čeština. Nic extra to nebylo a docela jsem to podělala, protože jsem uměla téměř velké kulové, ale do dalšího dne jsem měla odevzdat slohovky, tak ty mě zachránily. Ve dvanáct mě čekala angličtina. Lážo plážo - až na tu gramatiku. :D Já jsem prostě na tohle blbá. Nerozeznám, kdy mám použít předpřítomný čas a kdy přítomný. Ale... byla jsem pochválená cizí učitelkou, že mám úplně boží angličtinu a že byla radost mě poslouchat. ^^ A taky mi řekla, že na to, že jsem prvák, tak mám úplně boží výslovnost, skoro jako by byla angličtina můj rodný jazyk. Ale kvůli té podělané gramatice jsem dostala za tři. :/ Ale prošla jsem.

Úterý... Asi nejhorší den ze všech. Tohoto dne jsem se obávala nejvíc, protože mě čekala latina a němčina. Do školy jsem měla jít normálně na osmou, ale bylo mi zle, tak babička volala ředitelce a ta řekla, že si mám jít lehnout, ale že musím přijít aspoň na tu devátou. Vstávala jsem o půl sedmé, ale když babička volala, tak bylo nějak kolem osmé. Ny půl hodiny jsem si lehla do postele, protože mi bylo vážně hrozně blbě. Kupodivku jsem latinu zvládla, sice na čtyřku, ale zvládla. Němina. Máme fajnou piďavou profesorku. Tipovala bych, že neměří víc, než 160cm. :D Bála jsem se toho, ale nakonec jsem to zvládla na trojku. Možná... kdybych měla lepší slovní zásobu, tak bych dostala i za dva, ale já jsem hold tak blbá, že jsem si z dvaceti vzpomněla jen na dvě. -.- :D Pak mě měl čekat tělocvik, ale kvůli tomu, že mi bylo blbě, se to odložilo na další den - navíc jsem neměla věci na převlečení.

Středa... Tady jsem se bála jen první hodiny. Čekala mě totiž biologie. Nakonec jsem to zvládla na čtyři. Eh, kdybych si více vzpomněla na živočišnou a rostlinnou buňka, tak bych měla i za tři. Hold mi hlavou furt lítaly ty podělané eukaryoty a prokaryoty. -.- BTW: Taky jsem musela vstávat jako na osmou. Byla jsem úplně bez šťávy. Další hodina byla IKT (informační a komunikační technologie, nebo-li informatika). Měla jsem mít prezentaci, ale ta nechtěla jet (nakonec jsem ji ukazovala ve čtvrtek). Zkoušená jsem byla z hardwaru a softwaru, ale nakonec jsem vypotila čtyřku. :D Poslední hodina - OPZ (ochrana a podpora zdraví). Na to jsem se vůbec neučila, jenom jsem udělala prezentaci na Zdravý životní styl. Jak jistě víte, tak tímhle tím jsem já žila několik let. Ano, ikdyž jsem měla bulímii, tak jsem přesto studovala zdravý životní styl a ještě pořád o tom čtu časopis. ;) Kvůli podělané demografii jsem dostala za dva...

Čtvrtek... Lážo plážo. Spinkala jsem si až do půl desáté, protože zkoušení jsem měla až v jedenáct. Úplně božsky jsem byla vyspinkaná. ^^ Ale i tak jsem celou cestu do školy zívala jak najatá. :D Chemii jsem dala na čtyři a z matiky jsem dostala za tři.

Dnešek (pátek)... Měla jsem poslední tři předměty a vynervovaná jako prase. Modlila jsem se, abych to dala a já to nakonec dala. ^^ V osm mě čekala fyzika. Dělala jsem teorii i výpočty a nakonec jsem to zvládla na tři. V devět mě čekal dějepis. Dostala jsem big pochvalu za to, že je to mnohem lepší než v pondělí a že si pamatuju i roky. :D Asi o půl desáté jsem měla poslední zkoušení a to zemák. Tu profesorku mám ráda. Když jsem ji měla loni na bižuli, tak mě hodně naučila. Dokonce jsme i normálně kecaly a měla tam i svoji dceru a ta byla fajná. ^^ Vůbec mě netrápila. Ze zkoušení jsem měla tři dvojky, ale jen kvůli tomu, že jsem měla u ní blbé známky ze školního roku, tak mi dala za tři, ale jinak to bylo super odlehčené zkoušení.

Dneska jdu tedy na tu oslavu a tam to pořádně oslavím a ožeru se nealkoholickým pivem. :D Jop a na každé zkoušce (až na pondělí) byla se mnou babička. Ona, prý že já jsem ji tam chtěla, ale pravda je, že ona tam chtěla být se mnou, protože by byla doma nervová a nevěděla by, jak jsem dopadla a tam jsem hned za ní běžela a povykládala jí to. :D Ale byla sem ráda, že tam se mnou byla, byla taková moje psychická podpora a taky tam se mnou byla i maminka. Víte... já mám takový medailonek ve tvaru srdíčka, který jsem od ní dostala a tam jsem si dala její fotečku, takže i ona byla se mnou. ^^ Ten medailonek nosím všude s sebou, dokonce jsem s ní i spávala, ale jednou jsem ho nemohla najít, tak teď ho radši nechávám na stole.

Mějte se krásně a užívejte zbytku prázdnin,
Vaše LuSsy.

Maybe I'm crazy... not alot, just a little

24. srpna 2013 v 23:10 | LuSsy |  Diary
Zdravím!

V tu středu jsem nakonec byla venku. Bylo fajn, sešlo se nás šest. Kecaly jsme, popíjely kávičku, papaly tiramisu... Bylo fajn, že jsem nemusela myslet na smutné věci a díky tomu jsem to přežila ve zdraví. Byla jsem venku docela dlouho. Tentokrát i mohly kamarádky, tak jsme kecaly někde do půl desáté. Nevím, čím to je, ale nikdy se nemůžeme rozloučit. :D Nejlepší je stejně naše "Oujé!" alá Vector z Já, padoucha. :D

Dneska jsem byla s L. Učily jsme se, pomáhala mi s latinou a s matematikou. Pak jsme šly ven a udělaly si procházku do Tesca, kde jsem nakupovala věci, které nám už došly. Třeba jsem si koupila sprcháč od Dove. Je úplně úžasný. Nádherně voní a krásně zvláční pokožku. ^^ Dále jsem kupovala pastu, sprej do bot, žvýkačky (to je u nás nedostatkové zboží :D), AroZona zelený čaj, Semtex C()()L a zelený Monster. Když jsme šly z Tesca, tak jsme pořád kecaly. :D No, my prostě nezavřeme pusy. :D Pak jsme si na chvíli sedly k univerzitě a stááááále kecaly. Potkaly jsme pejska, co minule. Víte, tam jsou takové fontánky a jeho páníček mu vždycky hodí míček do ní a ten pejsek za tím míčkem skočí a hodí takovou šlupku, až vode vystříkne všude okolo. Ten pejsek je úplně ňuní. ^^ Pak jsme viděly pejska, který byl úžasně vycvičený. Byl to nějaký teriér a byl taky ňuní. ^^

H. je u bratránka, který ho plně zaměstnává, tak si teď nepíšeme na skypu, ale píšeme SMSky. Já teď taky moc času nemám, takže mi to docela vyhovuje.

Od pondělka mi začínají zkoušky, takže nebudu moc psát. Už teď jsem s tím přispíváním hrozná, já vím, ale hold když nemám o čem psát. Nerada píšu o ničem a je blbost sem psát, nějaké hovadiny, protože chci tenhle blog vést vážně. Možná dělám vtípky, ale proto, protože dávají aspoň trochu smysl - nebo si to aspoň myslím. Držte mi palce, ať to zvládnu aspoň na ty čtyřky a konečně postoupím do druháku, protože kdybych to nedala, tak nejen že bych musela zase do prváku, ale změnit i školu, tudíž mi na tomhle dost záleží.

V pátek by mě měla čekat oslava kamarádčiných narozenin. Bude mít osmnáct, tudíž to chci oslavit a navíc budeme mít možnost jí dát všechny dárky. Já svoje narozeniny neslavím, nemám to ráda, ale narozeniny ostatních klidně oslavím. Ty své jsem neposledy slavila, tuším, v deseti. Mám pro ni pár překvápek, tak doufám, že se jí to bude líbit. :)

Mějte se hezky,
Vaše LuSsy.

Everything is possible

19. srpna 2013 v 18:47 | LuSsy |  Diary
Zdravím!

Já vím, už dlouho jsem nenapsala, ale ani jsem neměla o čem. Vlastně... dohromady an nic nedělám - pokud nepočítám každodenní záležitosti. Ač se v mém životě nestala žádná změna, přesto se cítím bez energie. Pořád bych jen spala. I teď bych si nejradši zalezla do postýlky a chrupala. Heh, asi v pět jsem vylezla z postele (ne, nespala jsem do pěti :D), protože jsme si šly s babičkou lehnout a taky trochu zdřímnout, ale ani jedna nemohla zabrat. Asi po patnácti minutách jsme vylezly a začaly uklízet. Už máme konečně uklizený prostor kolem televize...

Jediný den, který vůbec stojí za zmínku, je středa. Zase po x letech jsem se sešla s kamarádkami. Byly jsme u jedné doma a tam jsme se koukaly na film. Chtěly jsme se koukat na Já, padoucha dvojku, ale bylo to v mizerné kvalitě, tak jsme si zopakovaly jedničku. Vector "Oujé!". :D

Tuto středu se máme zase sejít. Mám z toho trochu strach. Bude dvacátého prvního. Budou to dva měsíce od maminčiny smrti. Nevím, jestli náhodou nemám zůstat s babičkou a pak s ní zajít na hřbitov. Jó, maminka už má na hrobě svou fotku. Čekali jsme na to pěkně dlouho, než ji udělali. Vypadá na ní hezky.

Zkoušky se blíží a mně furt připadá, že mám v té hlavě velké H a malé o. Ještě tento týden se budu doučovat předěty a dopisovat úkoly a doufám, že to zmáknu. Držte mi palce.

Co se cvičení týče, tak necvičím, nějak na to nemám energii, ale zase se školním rokem se vrhnu na jógu a pilates, protože mi to pomáhá v relaxaci. Nejraději relaxuji pohybem. Odjakživa jsem živé dítě, jen teď mi chybí energie. Doufám, že se to brzy spraví.

Poslední věc, která stojí za zmínku je můj vztah s H. Né, že bychom spolu chodili a nebo že by měl někdo z nás zájem, ale náš vztah se posílil a taky si častěji voláme. Takového kamaráda, jako je on, bych přála každému. Jsme neskutečně ráda, že jsem na něj narazila. Nevím, co bych bez něj dělala. Už za tu krátkou chvíli, co se známe, tak mi několikrát pomohl. On je prostě úžasný a doufám, že se někdy doopravdy navštívíme. Jediná věc, která mi na něm vadí je, že bydlí na druhé straně republiky. :/ Ale doufám, že příští prázdniny by to mohlo vyjít. Tyto se docela podělaly. Docela dost.

Doufám, že se vy máte dobře a že si užíváte zbytku prázdnin,
Vaše LuSsy.

Jako bonus mám pro vás fotku, je to i profilovka, kterou mám snad všude. :D Fotila to kamarádka, když jsme byly u lodiček (už nevím kdy) a pěkně nás tam doštípali komáři. Normálně bych je všechny postřílela. -.-

Oh, baby, baby, it's a wild world

11. srpna 2013 v 9:58 | LuSsy |  Diary
Zdravím!

Jsem neskutečně ráda, že se ochladilo a dokonce byla i bouřka. Dneska to už vypadá na slunečný den, ale doufám, že nebude moc horko, abych to venku přežila. Dneska si půjčuju od jedné kamarádky sešity, abych se z nich mohla učit zbývající předměty. Asi ještě budeme venku, budem se procháze, pokecáme a tak... Víte, jak jsem se biflovala tu latinu? No, tak jsem zjistila, že z toho umím max tak velké H a malé o. -.- Už jsem se na ni vykašlala, zopakuju si to až těsně před zkouškami. Přeřadila jsem na matiku. Mám listy od profesorky a ty teď vypracovávám. Ještě budu vytvářet i prezentace a referáty, tak mi držte palce, ať to všechno stihnu do termínu.

Jill. Cvičila jsem tři levely, ale prostě dál jsem nemohla. V tom horku se prostě cvičit nedalo. Už tak jsem bývala strašně zpocená a v tom horku jsem ani nemohla dýchat, tak jsem se na ten čtvrtý a část třetího vyprdla, ale jinak normálně cvičím, avšak ne takové kardio-cvičení, ale spíš posilování, u kterého se člověk tolik nezapotí. Na kardio se vrhnu zase až s podzimem. Nevím proč, ale hubnutí mi jde vždycky lépe, když jsem ve škole. O prázdninách mi jde taky, ale ne tak dobře, jelikož o prázdninách nemám pravidelnost jako, když je školní rok. Celkově je pro hubnutí pravidelnost to nejlepší, co můžete udělat.

Teď máme doma trochu větší bordel, jelikož jsme vytáhly maminčiné věci ze skříní a čekáme, až bude auto a budeme to moct odvézt na charitu. I já jsem si po ní vzala nějaké trička, ale jen pár, jelikož ona vždycky byla taková moje malá kulička, tudíž většinou je na mě všechno moc široké a co teprve na babičku. Ty věci, které jsem si vzala mám jako šaty. Mám toho po ní ještě spoustu, různé zlaté věci, pak kosmetiku, bižuterii...

Víte, jaký je nejlepší pocit na světě? Když máte oholenou... nohu. A víte, jaký je nejhorší pocit na světě? Když zjistíte, že musíte oholit i tu druhou. :D Pro mě je prostě holení mor. Miluju ten pocit, když mám nožičky hladké jako dětskou prdelku, ale prostě miluju i svůj kožíšek. Normálně se těším, až budu mít epilátor. Musím si ho koupit. Slibuju si ho už několik let. Je to moje jediná spása. Všechno, co jsem vyzkoušela nefunguje tak jak má. Jop, opravdu jsem vyzkoušela všechno, od žiletek přes chemické gely až po voskové pásky a všechno stálo za prdlajs. Držte mi palce, ať si splním dáreček aspoň na Vánoce.

Vaše LuSsy