Květen 2013

Už to bude rok...

28. května 2013 v 20:13 | LuSsy |  Diary
Zdravím!

Nevím, co mě to popadlo, ale když jsem se teď koukla na kalendář, došlo mi, že už je to rok od mojí poslední hospitalizace v nemocnici a je to tady zase. Zase mě chtějí poslat do nemocnice, ale co tam? Chtějí mě prohlédnout skrz naskr, jelikož mám nevysvětlitelné teploty a krev mám v pořádku. Tehdy jsem byla v Ostravě a bylo to tam celkem fajn, byla jsem tam i na den dětí, našla jsem tam pár fajn lidí, ale bohužel na ně nemám kontakt. Chtěli... Doporučovali mi jít na psychiatrii, ale já to odmítla. Možná, že jsem tam měla jít, možná by mi teď bylo líp... A možná taky ne.

Včera jsem měla vážně divný den. Zase mi začala ta blbá migréna. Byla jsem na tumblr, abych se nějak odreagovala, našla jsem tam video, které mě rozbrečelo a pak jsem brečela furt. Seděla jsem v obyváku asi do jedné do rána. Pak jsem si šla do kuchyně vzít léky a zas se mi to spustilo. Přemýšlela jsem o hovadinách a bylo mi vážně zle. Moje myšlenky byly vážně nebezpečné. Byla jsem tak v háji, že už jsem přemýšlela i nad tím, jestli člověk umře z předávkování se Ibalginem. Samozřejmě mi probleskla hlavou i myšlenka na žiletku, ale při myšlence na to, že by se mi nepovedlo trefit žílu, jsem to zahodila. Nakonec mou hlavu zaujaly maminčiny léky. Už zase... vytáhla jsem lahvičku léků a vysypala si celý obsah do ruky. Klepala jsem se jako osika a začala polykat léky. Hezky jeden po druhém... nakonec jsem přestala, opravdu nevím, kolik jsem toho snědla, ale nemohlo být toho moc, protože jsem ještě pořád měla plnou hrst léků. Zbytek jsem schovala. Napila se a šla spát.

Jak jste si jistě všimli, tak jsem trochu změnila úvod tohoto blogu. Už mě to nebavilo a navíc mi to přišlo tak nepřátelské, že jsem to musela přepsat. Připadá mi, že ten úvod spíš všechny od mého blogu odháněl... Teď doufám, že to bude lepší.

Dneska u náš byla sociální pracovnice. Sexy. Byla mladá a celkem příjemná. Ptala se mě na doktory, ke kterým chodím, na školu... Byla jedna z mála, která viděla maminku. Dokonce viděla i to, jak jsem jí pomáhala vstávat. Dál se ptala na přijem a prý bychom měli mít nárok na příspěvek na péči, jelikož mamince pomáháme i s každodenními potřebami. Prý se zastaví za týden... Jediné, co mě vyvedlo z míry, že prý všechno dělá babička. Jasné a já sedím celý den na prdeli a nic nedělám. Ne, vůbec nechodím na nákupy, ne nestarám se o mamku, ne neuklízím... Jednoduše nic nedělám...
Vaše Lussy

10 zajímavých faktů o mně

25. května 2013 v 22:42 | LuSsy |  Something about me
Zdravíííííím!

Už dlouho tady nebylo něco v tomhle smyslu. Nedávno jsem něco podobného četla na nějakém jiném blogu a to mě přivedlo na nápad, že bych mohla sepsat pár zajímavých faktů o sobě samé. Já vím, tohle je strašně sobecký článek, ale tenhle blog je tak trochu sobecký a navíc, i já se můžu někdy chovat sobecky, ne? :)

Tohle jsou věci, které o mně určitě nevíte a možná budete i v šoku. :D Každopádně si to užijte a jako bonus tu míte můj oblíbený song... :)1. Mám "respekt" z pavouků. Vadí mi takoví ti nohatí, ale třeba tarantule nebo sklípkan mi nevadí.

2. Jsem bisexuálka - líbí se mi muži, ale líbí se mi i ženy. Někdy bych chtěla zkusit "vztah" se ženou.

3. Jsem chronická lhářka. Lžu všem. Jedině blog je místo, kde nemám důvod lhát, ikdyž bych vlastně měla, ale tady říkám pravdu (přísahá chronická lhářka :D).

4. Lidé si myslí, že jsem vtipná. Ale já nejsem. Jsem jen upřímná a oni si myslí, že si dělám srandu.

5. Všechno myslím vážně. Naprosto všechno. I to, kde používám smajlíky.

6. Mám tetování. Ale ovšem ne inkoustem. Mám "vytetováno" (vyřezáno?) PERFECT, I'M FINE, FAT a FREEDOM. Jestli budete chtít vědět místa, kde jsou, tak je klidně dodám.

7. Když jsem byla malá, tak jsem častokrát padala na hlavu - to by vysvětlovalo, proč jsem takový debil. :D

8. Hedám kamarády - gaye. Já znám lesbičky, bisexuálky, ale kluky žádné. Takže jestli jste kluk a jste gay a nebo bisexuál, tak mě s chutí kontaktujte. :D

9. Mám ráda... Miluju jahody, ale vždycky se po nich osypu.

10. Nemám nelepšího kámoše/kámošku. Lidi rozlišuju na kamarády, známé a cizí.

Vaše LuSsy

Paylist z vany

20. května 2013 v 1:20 | LuSsy |  Diary
Zdravím!

Zahltím váš novinkami. Tento týden jsem byla nemocná, ale v pondělí už jdu normálně do školy. Včera jsem byla venku s kamarádkou. Byla sranda. Po dlouhé době jsem zase někde byla. Byly jsme ve městě a tam jsme seděly v kavárně. Daly jsme zákusek a kávu. Kecaly jsme, smály se... Pak jsme šly do parku. Tam jsme se procházely a samozřejmě taky kecaly. Taky jsme posedávaly po lavičkách, když už nás bolely nožky. :D Z parku jsme si šly koupit pizzu. Musela jsem si jít koupit, protože jsem včera vůbec nic neměla - jenom ten zákusek. Daly jsme si čtvrtku pizzy napůl a Nestea. Pak jsme šly k nám. Když jsem přišla, maminka byla pořád v posteli - jednoduše beze mě ani nevylezla ven. Tak jsem jí pomohla vstát a dojít ke gauči, kde si zase lehla. Dala jsem jí najíst a pak jsem šla ještě ven. V Kaufu jsme si koupily Monstera (zeleného) a třešňové pendreky. Dokonce jsme potkaly i spolužáka ze základky, kterého já jsem vůbec nepoznala. :D Jop, jsem já to ale jelito.

Dneska jsem celý den seděla doma a pokoušela se učit. Samozřejmě jsem se taky staralao maminku a spala. Mělajsem spavý den a přitom se mi chce spát i teď. WTF?

Abych to shrnula... Maminka je na tom furt stejně. Já se mám celkem dobře a v pátek jdu na blond a v sobotu na červeno. Konečně budu mít na hlavě true red, ale nejdřív si ji musím objednat. Jsem stále single (forever alone :D). Ještě pořád jsem nepoužila žiletku. Doufám, že vydržím do konce května. Od zítřka pojedu cvičení, které se zaměřuje na břicho. Vážně... moje břicho je nechutné. Taky mám v plánu zamíchat jídelníčkem, ale nevím, jestli budu mít vůbec náladu přemýšlet na tím, co jím.

K nadpisu. Když jsem byla ve vaně, tak jsem si zpívala. Prostě koncert pro šampóny, sprcháče a kondicionéry - a taky sousedy. Zpívala jsem si svoje oblíbené písničky, takže asi zhruba zjistíte, co poslouchám.

Vaše LuSsy

PS: Tenhle článek jsem začala spát před půlnocí a někde uprostřed jsem si šla dál léky a udělat další věci. Dopisovala jsem to v jednu ráno, tudíž jako bych tenhle článek zveřejnila v neděli.

She need me. I'd like to help her, but I can't...

12. května 2013 v 21:09 | LuSsy |  Diary
Ahoj.


Nejradši bych všechno ukončila... školu, vztahy s lidmi, blog, koníčky... a věnovala se jen jí. Ona mě potřebuje, každý den. Beze mě nevyleze ani z postele, nenají se, nezajde na záchod... Když nejsem doma, tak jenom leží. Opravdu mě potřebuje a to si škola myslela, že doma nedělám nic.

Vlastně už ani nic jiného neřeším. Je mi u zadku moje váha, je mi jedno, jestli mi je blbě... Starám se jen o ni a jen na ní mi záleží. Ona se o mě starala celý můj život - teď je řada na mně.

Abych shrnula její situaci... Je vám jasné, že už nevykonává žádný pohyb - když beze mě nezajde ani na toaletu. Téměř nejí a co do ní nedotlačím násilím, to by si sama nevzala a i tak je neuvěřitelně vychrtlá. Pamatujete na můj článek "Moje babička = anorektička"? Jo? Tak si představte, že ona je mnohem hubenější než ona. Zvrací. Především po jídlo a nebo už k tomu ani to jídlo nepotřebuje. Jako bonus má neuvěřitelné záchvaty kašle, proto kterým nic nezabírá, takže se musí uklidnit sama - nebo se mnou.

Mám takový pocit, že už to vzdala. Cítím, jak o ni přicházím. Každým dnem je to horší a horší. Už nevím, co mám dělat. Tak strašně ráda bych jí pomohla, ale není jak. Prodala bych svou duši i ďáblu, kdybych jí mohla pomoct. Ne, kdyby jí moje smrt nějak dokázala pomoct, klidně bych to udělala...

Už několikrát mi bylo řečeno, že bych se na ni neměla tolik upínat. Jenže ona je na mně závislá. Taky mi bylo řečeno, že pokud to zajde moc daleko, tak bych se měla rozhodnout mezi ní a školou. Tady není o čem rozhodovat, vždycky si vyberu ji, i kdyby proti ní stálo cokoliv. Jo, vím, že bych neměla svůj život zasvětit jenom starosti o ni, ale můj život nemá cenu, tudíž ho zasvětím něčemu smysluplnému a možné se v pekel na mně smilují a nebudou mě tak moc vařit.

Jako poslední bych chtěla říct/napsat, že si dávejte pozor. Klidně buďte i paranoidní a za každou prkotinu leťte k doktorovi. Jak já bych si přála, aby šla hned k doktorovi, ale ani to by nezábranilo tomu, že to byl zhoubný nádor... Radši utraťte miliony za prevenci, než potom litovat, že jste na sebe kašlali.
Vaše Lussy

Seventeen...

7. května 2013 v 18:23 | LuSsy |  Diary

Zdravím!

Zase se vám hlasím po několika denní odluce. Já bych strašně ráda psala každý den, ale ono to prostě nejde. Nebo spíš není o čem psát.

Sedím doma. Zase. Nikdo nemá čas. Nikomu se nechce. Je ideální počasí (podle mě). Je zataženo, fouká větřík... Nechce se mi jít samotné, takže si asi zahraju The Sims 3. Když kašlou na mě, tak já kašlu na ně... Oh... tohle absolutně nesouhlasí s mojí politikou. Fuck it.

Stáhla jsem si celé nové CD od Demi. Kupodivu se jmenuje "Demi". Zalíbilo se mi tam hodně písniček, ale Warrior (písnička v úvodu) je další moje srdcovka. Celé jsem to uploadla na aimini.net, takže kdyby měl někdo zájem si to stáhnout... s chutí do toho.

Dneska jsem byla u neurologa. Dostala jsem kapky. Hééééh, četla jsem vedlejší účinky. Kdybych náhodou nepřidávala článek třeba měsíc, tak jsem asi zhebla... z těch všech prášků. Ale nebojte se, kdybych plánovala sebevraždu, tak se určo rozloučím - zase až taková svině nejsem.

Neřízla jsem se asi měsíc. Naposledy to bylo - tuším - začátkem dubna. Moje myšlenky? Myslím na absolutní debility. moje sny? Nadržené... ikdyž ten poslední byl docela masakr. Toť smutný fakt, že i feministka jako já zřejmě potřebuje chlapa - nebo vibrátor. Když už jsme u toho vibrouše... brácha mi každé Vánoce slibuje, že mi ho koupí, tak doufám, že aspoň ty letošní budou štědré. :D

Jídlo? I'm hungry. All the time. Snědla bych i slona. Takhle jsem se měla včera. Dneska už mi je "líp". Nežeru jako prase, ale měla jsem zase hodně sladkého... Ty bonboniéry už vyhodím, protože mě už pekelně štvou. Ale jsou potřeba, abych se naučila těm čokoládíčkám odolávat. Postupně všechno půjde.

Mějte se hezky,
Vaše LuSsy.
BTW: Abych trochu vysvětlila ten nadpis. Je mi sedmnáct. Lépe řečeno 2. května mi bylo sedmnáct. Ne, že bych se z toho nějak těšila, ale je to taková nepostradatelná maličkost.První máj...

1. května 2013 v 20:13 | LuSsy |  Diary
aneb maminčiných narozenin čas.

Hádáte správně, dneska má moje maminka narozeniny. Přesněji má dneska 50 let. Já si dělám srandu, že má teprve pět. :D Popřála jsem jí už v ranních hodinách (někdy kolem druhé), než jsme šly spát, ovšem spát jsem šla až o půl páté. :D Hold jsem stahovala film, tak jsem si musela počkat, protože můj drbnutý noťas se vypne, jakmile na něm půlhodinu nic nedělám. Zatím jsem jí nic nedala, jelikož jsem neměla možnost jít nakoupit, ale mám to v plánu zítra, jakmile přijdu ze školy. Mám v plánu jít do knihkupectví a tam jí koupit knihu, kterou jsem si vyhlídla už v lednu, pak zadju do květinářství, nebo spíš nejdřív zajdu pro bonboniéru a až pak zajdu pro kytičku.

Včera u nás byl strejda a dal mamince bonboniéru a kytičku. Dostala ji v květináči a normálně je tam 50 růží. Dneska dostala od babičky bonboniéru a orchideje. Od bráchy dostala bonboniéru... Zítra dostane věcičky ode mě. Jaká to ironie, když dostane dárky na moje narozeniny. :D

Zítra jdu normálně do školy. Kdo to kdy viděl, aby člověk chodil na svoje narozeniny do školy? :D Normálně si napíšu omluvenku, že mám narozeniny a volno od prezidenta. :D Jááááááj, jak mně se tam nechce. :D

V pátek máme sportovní den, takže čekejte, že přijdu domů zpocená jako prase. Budu muset vstávat v šest, abych to ke škole stihla včas. Eh...

Jo, v pátek si jedu do Bohumína pro čičinku. Uvidíme, jestli si ji dovezu, ale asi jo. Asi to bude chlapeček, protože holčičky jsou ještě moc malé. Jsou tam dva neskonale rozkošní kocourci. Opravdu nevím, kterého si mám vybrat, protože se mi líbí oba. Psala jsem si s paní, co vede ten útulek a ona mi napsala, že ty malá koťátka by dávali až za 6-7 měsíců. Tak dlouho čekat nevydržím. Už teď je to mučení. :D Ale brala bych, kdybych si teď vzala jednoho kocourka a pak bych si vzla kočičí slečinku (asi někdy kolem prosince).

Mějte se krásně, užívejte života a buďte zdraví,
Vaše LuSsy.