Duben 2013

Události týdne

28. dubna 2013 v 15:37 | LuSsy |  Diary
Zdravím!

Nebojte, nezapomněla jsem na Vás a ani na blog, jen jsem měla spoooustu učení a dalších věcí. Já vím, za tento měsíc jsem toho moc nenapsala, ale doufám, že ten další už nebude tak nabitý, jako tenhle a budu si moct dovolit psát každý den, nebo aspoň co dva dny.

Pondělí... kino. Jelikož byly přijímačky, tak jsme šli celá škola do kina na Life of Pi (Pí a jeho život). Je to film natočený podle knihy a opravdu se těším, až si ji přečtu. Film byl skvělý a navíc ve 3D, takže o to lepší zážitek to byl. :)

Úterý... hry. Jelikož byly přijímačky i v úterý byl vymyšlen biologicko-fyzicko-chemický program. Zapojily se ovšem prváky a druháky, ale i tak byla sranda. Naše třída byla druhá, ale vůbec nám to nevadí, jelikož výhra bylo špatně vypadající ovoce. Jako cenu útěchy jsme dostali pomeranče - sexy, když jsem na ně alergická. :D

Ve středu mě chytla viróza. No, ráno jsem to ještě nevěděla, ale když jsem šla kolem dvanácté k doktorce (preventivní prohlídka v 17, yep ještě mi je 16 :D), tak mi řekla, že jsem chytla nejspíš někde nějakou virózu a že to mám vyležet a to přejde. Na preventivní prohlídce jsem zjistila, že jsem nabrala čtyři kila svalů (nebo špeků, ale opravdu netuším, kde bych je vzala, když cvičím každý den). Zjistila jsem, že prý mám 170cm... Až půjdu na kontrolu k srdcaři a řeknou mi něco jiného, tak mě asi praští. :D Yep, vážím určo víc, než mám na weight line, ale to mě až tak neštve. Spíš mě štve to, jak vypadám, ale tím vás nechci zahltit.

Čtvrtek... byla jsem za ředitelkou, že mi je vážně zle a ona mi doporučila probiotika, tak už několik dní žeru tyhle věcičky a cítím se s nimi líp. Mohla bych vám je doporučit, pokud jíte antibiotika a nebo máte slabou imunitu. :)

Pátek... ještě pořád mi bylo zle, ale odpoledne už mi bylo celkem good. Večer jsem šla s holkami ven. Bylo nás šest (i se mnou) a bylo fajn. Ovšem postupně holky odpadaly (musely domů), až jsme nakonec zůstaly jen já a R. V Kaufu jsme si koupily vexty (výhodné balení :D), pendreky, pití a džus. Byla sranda a šla si k nám vypůjčit kufr, jelikož dneska odjíždí (nebo spíš už odjela :D a ta mrcha mi ani nenapsala, to si s ní vyřídím :D) do Francie. Hrklovaly jsme celou cestu, jelikož se mi nechtělo nést prázdný kufr v ruce. :D

V sobotu a ani dnes se nic moc nedělo. Jen jsem se koukala na filmy a psala si s kamarády. :)
Jak se máte vy? A co jste celý týden dělali? :)

Vaše LuSsy

S dvojčárkou na ruce

16. dubna 2013 v 19:59 | LuSsy |  Co mi nedá spát
Zdravím!

Dneska jsem si to celý den šůrovala s dvojčárkou na ruce. Dneska je významný den, který vytvořil jeden člověk na tumblr.com. Dnešní den je ve "stylu" Semicolonproject. Je to vlastně o tom, že kdokoliv, kdo má sebevražedné sklony, trpí depresemi, má zlomené srdce, sebepoškozuje se, nebo ztratil někoho blízkého atd... si nakreslí na zápěstí dvojčárku ";".

Dvojčárka znamená, že autor by to mohl ukončit, ale nechce. V tomhle případě jsi autorem ty a dvojčárka je tvůj život.

Přemýšlela jsem o tom, že bych si nechala udělat tetování. Mám už pár nápadů a tohle je opravdu skvělé. Líbí se mi význam i to, jak jsem si to nakreslila. Dokonce mi to ve třídě pochválila i kamarádka, aniž by tušila, co to znamená.
Dneska mám za sebou několik písemek a jsem grogy. Navíc mám ještě úkol do matiky a musím se učit do dějáku, jelikož mě zkouší. Ach jó...
No... mějte se hezky,
Vaše LuSsy.


Doučování

13. dubna 2013 v 23:53 | LuSsy |  Diary
Krásnou sobotu přeji!

Včera jsem byla na doučku. Nebylo to nomrální doučko, protože mě doučovala kamarádka. Byly jsme venku a tam mi vysvětlila matiku a taky jsme se koukly na chemii. Když jsme s tím skončily, tak jsem si odnesla učebnice a sešity domů a šlyjsme se procházet. Zašly jsme do parku, kde jsme kecaly, houpaly se (:D), pak jsme krmily srnky, které tam jsou chované. Dokonce jsem si pár podrbala, ale moc se nedaly, protože byly strašně plaché, ale i to mi stačilo. :) Hledaly jsme nějakou restauraci, kde bychom si něco daly. Skoro všechno bylo zavřené nebo bylo plno, ale nakonec jsme jeden podnik našly. Předtím jsem v něm nikdy nebyla. Bylo to tam hezké, takové menší a útulné, ale byl to spíš bar než restaurace. Daly jsme si horkou čokoládu. Dostaly jsme ji i se šlehačkou a čokoládovým bonbónem. Byla opravdu super. Nakones jsme se vydaly na trip do Tesca, kde jsme si koupily pití a sáček cukrovinek. Shrnula bych to, že to byl fajn den a ráda bych si ho zopakovala.

Dnešek jsem skoro celý prospala. Hold jsem doháněla to, co jsem nenaspala v týdnu. Zítřek hodlám zasvětit zase učení. Tentokrát se vrhnu na procvičování matiky a bižuli. Mám toho docela hodně, tak uvidíme, jestli to všechno zvládnu.
Opravdu netuším, kdy přibude další článek. Příští týden mám opravdu nabitý, takže je dost možné, že další článek napíšu až o příštím víkendu.

Teď se koukám na Tátu v sukni. Nesnáším takové filmy. Vždycky mi to připomene, že můj otec stojí za prd. Ten se o nás nesnažil. Ještě si pamatuji, jak nám sliboval, že bude chtít střídavou péči a skutek utek. Tady aspoň vidíme rozdíl mezi realitou a filmem. Ve filmu to končí dobře, otec se vidí s dětmi, ikdyž soud přiřkl děti matce. Zato v realitě nejen, že otec může děti vídat, ale nevídá je - tedy aspoň mě, jako bonus se ani nesnaží o kontakt, tudíž není co řešit.

Mějte se hezky,
Vaše LuSsy.

School

11. dubna 2013 v 19:33 | LuSsy |  Diary
Nazdárek zdárek!

Už dřív jsem chtěla napsat článek, ale jaksi nemám čas. Od včerejška zase chodím do školy a to víte, všechno doháním, opisuju, učím se. Tímto článkem bych taky chtěla říct, že na blogu nebudu moct aktivní. Ne, že bych se na blog vyprdla, ale teď mám vážně plno. Jsem ráda, když si můžu na chvíli odpočinout, protože jsem neustále unavená a an se školou se to nezlepšilo. Články budou přibývat, ale nekaždý den. Možná o víkendu přidám další článek, ale vážně jen možná.

celý příští týden mám zabraný zkoušením. Mám toho strašně hodně, ale doufám, že to zvládnu. Držte mi palce. Teďka zrovna dělám úkoly a učím se na zítřek. Je to vážně fuška... snad to dám.

Včera mi přišly balerínky. Jsou strašně cutie! Zamilovala jsem se do nich a už se nesmírně těším, až se je obuju. Koupila jsem si velikost 39, ale bála jsem se, že mi budou malé, ale jsou mi dobré. :)

Dneska jsem se protahovala a chytla mě do lýtka taková křeč, že nemůžu ani pořádně chodit. WTF? Nevím, co mému tělu zas hráblo. Už jsem myslela, že je to v pohodě a už nemám křeče, ale dnešek mi ukázal, že jsem se jich nezbavila. Je sice pravda, že křeče mám i přesto, že jím magnésium, ale v lýtkách jsem už dlouho křeč neměla a teď se mi to vymstilo.

My gosh... já bych tak spala až bych brečela a to jsem spala dost. Asi budu chodit spát v osm, protože profesorky irituje, že jim do výkladu furt zívám. :D Nejhorší je, že nezáleží, co je za hodinu, já prostě furt zívám. :D I právě teď zívám. :D

Jak se máte vy? A co škola? Jak je u vás? U nás je momentálně horko. Ugh... už to přichází. Dneska jsem šla ze školy v zimním kabátu v 15°C... Omfg, já se potila jako prase... pak jsem si doma nadávala, proč jsem si to na sebe dávala. :D

No... mějte se hezky,
Vaše LuSsy.

Jak jsem skončila s... 1. díl

8. dubna 2013 v 19:25 | LuSsy |  Poruchy příjmu potravy
Zdravím!

Tohle je mé první video. Není moc kvalitní, protože je nahrávané webkou. Nebudu k tomu nic dalšího psát, protože by to bylo zbytečné. Vaše názory a případné dotazy pište do komentářů.

Vaše LuSsyKino!

7. dubna 2013 v 2:16 | LuSsy |  Diary
Zdravím! :)

Včera jsem byla na Hostiteli a jsem z něj nadšená. Byl to skvělý film. Určitě si přečtu i knížku, ale povídám vám, v žádném jiném filmu není více líbání než v Hostiteli. :D Byla jsem na tom s kámoškou. Mělo nás jít víc, ale zace to byl epický den. Padlo několik hlášek. Prostě jsem se měla skvěle. :)

Jak jste se měli vy? Copak jste dělali o víkendu, který už pomalu končí? Docela to uběhlo, co? :)

Objevila jsem u sebe nový zlozvyk. :D Konečně jsem se po dlouhých letech zbavila okusování nehtů a teď místo toho okusuju lak. :D No, nejsem já na hlavu? Asi jo, ale jenom trošičku. :D

Mám v plánu zase cvičit. Plně cvičit, abych do nározek vypadala celkem slušně. Zbývá mi už jen pár dní, takže zázraky nevykutím, ale doufám, že shodím aspoň kilo dvě a zpevním postavu. Zatím nemám velké nároky, ale s přibližujícím létem mi je strašně.

Tak trochu mi hraje počasí do karet. Miluju zimu (podzim také). Dneska jsem si dělala blbosti ve sněhu. Neskonale mě to baví a hned ve mně ožije dítě. Taky mám ráda zimu, protože všichni nosí huňaté kabáty a tak všichni vypadají "tlustě". Navíc já nosím kabát těsně nad kolena a moje lýtka vypadjí celkem dobře, ktaže budím dojem, že jsem štíhlá.

Docela dost mě štve, že spousta lidí podle fotek soudí, že vážím strašně málo. Přála bych si vážit méně než 65kg. Je mi celkem jedno, jestli dosáhnu váhy 55kg, nejdůležitější je, abych byla spokojená s tím, jak vypadám. To číslo je už teď pro mě vedlejší a radím vám to stejné. Kašlete na čísla, spíš se koukejte na cm a nebo se jen pozorujte. :)

Vaše LuSsy

Téma měsíce

2. dubna 2013 v 23:01 | LuSsy |  Co mi nedá spát
Zdravím!
Tento článek jsem chtěla napsat už včera, ale nedostala jsem se k tomu. V tomto článku vám vysvětlím, čím se budu zaobírat tento měsíc. Ani nevíte, jak jsem ráda, že mám self-harm challenge za sebou a můžu se pustit do něčeho jiného.
Pamatujete na "Jak jsem začala s..."? Tento měsíc zasvětím "Jak jsem skončila s...". Mám natočená videa. Přesněji dvě. Jsou o bulímii a sebepoškozování. Natáčela jsem je už dávno, ale bála jsem se je sem dát, ale myslím, že jsou důležitá a taky jsem je slíbila.

Když skončím s tímhle tématem, budu se věnovat zdraví. Ano, vašemu, ale i mému zdraví. Můžete počítat videa se cvičením. Rady, jak se předcházet různá onemocnění, jak léčit některá onemocnění. Celkově... tohle budu přispívat asi během celého chodu blogu, abych vyplnila třeba volné dny.

Jak jistě víte, každý měsíc mám jiné téma. V květnu a červenci bude jedno stejné téma a to "Hubneme na prázdniny". Budu přidávat videa se cvičením. Různé rady, jak nejefektivněji zhodit ve vybraných partiích a tak podobně.

Teď ke mně... Včera jsem si lakovala nehty, takovým odstínem zelené s odlesky zlaté. Na nehtech to vypadá strašně, jako bych si ruce máčela v močále a pak si neomyla nehty... :D Tenhle lak asi už používat nebudu.

Dneska jsem si zkoušela podvazky. :D Je to kur... sakra práce. :D Když jsem se viděla ve spodním prádle, neubránila jsem se znechucenému pohledu. Budu muset zase máknout. Já doufám, že do svých narozenin budu vypadat jakštakš.

Byla jsem na té gyndě a zítra jdu znova, tak mi držte palce, aby bylo všechno v pořádku.

Poslední dobou se cítím nějak malátná a bez síly. Nevím, čím to je, ale léky jím normálně a nic nového mi nepřibylo. Uvidíme, jak se budu cítit zítra.
Mějte se,
Vaše Lussy.