Březen 2013

30 day Self-harm challenge: Den 30.

31. března 2013 v 0:12 | LuSsy |  Sebepoškozování
Zdravím!

Dneska jsem byla na živých nákupech. :D Byla jsem tam s kamarádkou a stihly jsme obejít spoustu obchodů. Nejdřív jsme byly v drogerce, já si tam koupila zinek, mýdlo Dove a tyčinky do uší (:D). Kámoška si koupila sprcháč a nějaký krém. Pak jsme byly v dalším obchodě. Tam jsem si koupila nové tričko v královsky modré, dále gumové pendreky a ještě pár dalších věcí. Prošly jsme plno obchodů a já pořád nemohla najít košili, která by se mi líbila. Nakonec jsem ji našla v H&M za 150Kč.

Jsem docela unavená a bolí mě hlava. Už jsem si dala pitíčko, ale nějak to nepomáhá. Za chvíli půjdu spát, jen se dokoukám na Nezvratný osud tři.

Dneska jsem se trochu přejedla, když jsem přišla z obchodu, tak jsem shltala filet s bramborovým salátem a ještě jsem si dala několik těch pendreků.

Jsme na konci. Dneska (30.3.2013) je poslední den Self-harm Challenge. Máme to za sebou. Já doufám, že tyhle informace k něčemu byly a něco vám daly.

Další měsíc se budeme věnovat něčemu jinému. Čemu? To zatím neprozdradím, ale můžete se těšít na další článek. :)

Vaše LuSsy30 day Self-harm challenge: Den 29.

29. března 2013 v 20:02 | LuSsy |  Sebepoškozování
Zdravím!

Včera bylo fajn. Byla jsem s kamarádkami na kávě, kde jsme stihly probrat snad všechno, ale doufám, že se s nimi uvidím i zítra. Stihly jsme i zahlásit legendární hlášky a vzpomenout na ty starší. :D Navíc jsme i potkaly kámoše ze základky, takže i s nimi jsme pokecaly a byla sranda.

Dnešek je vážně divný den. Bojovala jsem samase sebou, abych nešla zvracet. Naštěstí jsem to vydržela, ale vůbec nejsem na sebe pyšná za svůj jídelníček. Teď jsem snědla před chvíli párky a leží mi nějak v žaludku. Není mi z nich dobře. Celkově mi zase z masa bývá blbě, takže se asi vrátím k vegetariánství.

Včera jsem byla i na hřbitově. Zasvítila jsem dědečkovi a odstranila vysvícené svíčky. Taky jsem s ním "mluvila", aby mi dohlížel na maminku, takže doufám, že mě vyslyšel.

Teď jsem docela v šoku. Jedna dívka, kterou znám přes blog včera málem pokusila o sebevraždu. Je mi z toho zvláštně. Už tady nemusela být. Za tu chvíli, co ji znám, mi strašně přirostla k srdci a nevím, co bych dělala, kdybych ji ztratila, kdybych ztratila kohokoliv, kdo navštěvuje tenhle blog. Kohokoliv, koho čtu a komentuju. Kohokoliv, koho ani třeba neznám.

Proto chci, abyste věděli, že jsem tu pro VÁS. KDYKOLIV budete potřebovat mou pomoc, tak se ozvěte. Mám tady kontakty, tak se nebojte si mě přidat. Já vás nekousnu, jen se vám budu snažit pomoct, jak nejvíc to budu umět. Já vím, čím si procházíte. Možná nevím, co se vám stalo, ale znám ty myšlenky a to nutkání si vzít život. Takže neváhejte a pište. Napište kamkoliv. V nutném případě bych vám dala i Facebook, který jsem si nedávno zprovoznila.

Vaše LuSsy30 day Self-harm challenge: Den 27.

27. března 2013 v 20:38 | LuSsy |  Sebepoškozování
Zdravím!

Mám zase problémy. Tentokrát gynekologické, takže jsem byla na gyndě. Výsledky budou příští týden, tak uvidíme, co mi zase je.

V pondělí mi bylo hrozně. Nejspíš jsem měla kocovinu. :D Jak víte, tak v neděli měla babička 75 a já jsem přemluvila rodinu, abychom si přiťukli. Jo, oni jsi přiťukli, já vypila 3/4 l vína. :D A navíc... asi jsem to neměla míchat s prášky... Mohla jsem si za to sama, ale bylo m fakt pekelně blbě a kdybych si nevzala čípek, tak bych se nejspíš i pozvracela.

Úterý. Nešlo mi čůrat! Omg. Co mi ještě bude, tak jsem byla na gyndě, co už tedy víte, ale mám i další gynekologické problémy.

Dneska. Zaspala jsem. Já jsem si řekla, že chvíli potrávím ten chleba, co jsem si dala na snídani a já usla - do dvanácti. :D Šikulka to jsem.

Od zítřka jsou prázdniny. Mám naplánované setkání zase s kamarádkami, potřebuju někm vyrazit a odreagovat se, nebo se z toho domova zblázním. A co vy? Taky máte prázdniny? Pokud jo, tak si je užijte. :)

Vaše LuSsy30 day Self-harm challenge: Den 24.

24. března 2013 v 11:58 | LuSsy |  Sebepoškozování
Zdravím!

Jsem po snídani a po vysávání půlky bytu. Dávám si teď menší odpočinek na čaj, tak jsem skočila i na internet. Dneska mám toho pro vás více než minule, tak si zase počtete. :D

Začala jsem zase cvičit jógu. Potřebuju pohyb, ale ne moc intenzivní, protože spíš než hubnu, tak jen nabírám svaly, což vede k dalšímu přibývání na váze (četla jsem dokonce, že je to nemoc, lépe porucha lymfatického systému). Jóga mi pomůže tělo spíše zpevnit a i kdyby mi nějaké svaly přibyly, tak by byly minimální a to mi vyhovuje. Dále bych chtěla zkusit pilates. Všude na to pějí slávu, tak uvidíme. Někde musím najít nějaké cviky a pak vám dám vědět.

Dneska mám moje babička narozeniny. Je jí 75 let. Páni, to to uběhlo. Ještě si pamatuju - jakoby to bylo včera - jak jsme slavili její sedmdesátiny. Bylo to velká oslava, byla v restauraci a dokonce přijela i její sestra ze Slovenska. To mi připomíná, že ještě pro ni nic nemám. Během týdne jsem neměla vůbec pomyšlení na to, něco koupit a včerejšek jsem skoro celý prospala. Budu se must umýt a jít něco babičce koupit.

Právě teď jsem shlédla parodii od The Hillywood Show na Breaking Dawn Part 2. Je to úžasné a proto přidávám i video. Viděla jsem i to, jak se to natáčelo a chudáci u toho pěkně vymrzli, ale musím uznat, že se jim to vážně povedlo.
Vaše LuSsy


30 day Self-harm challenge: Den 21.

21. března 2013 v 18:19 | LuSsy |  Sebepoškozování
Zdravím!

Můj život se dá shrnout do dvou slov. SPALA BYCH. Nevím, co to se mnou je, ale nejradši bych jen spala, spala a spala... Jsem jako medvídek, který se ukládá k zimnímu spánku, jenže je jaro. WTF?

Od pondělka si na mě zasedly migrény. Každý večer si ta mrcha na mě vyleze a ne a ne dolů. Ještě štěstí, že jsem si byla v úterý pro tabletky, ale někdy ani ty nezaberou. Třeba včera. Kroutila jsem se bolestmi až kajsi do tří do rána a potom konečně usla.

Dneska opravdu nemám co psát. Nic moc se toho neděje. Každopádně čekejte, že příští měsíc zasvětím zase něčemu jinému. :)
Vaše LuSsy30 day Self-harm challenge: Den 17.

17. března 2013 v 18:17 | LuSsy |  Sebepoškozování
Zdravím!
Ještě pořád jsem nemocná. Vykašlávám opravdu nechutné věci, až mi je z nich blbě. :D Horečku už naštěstí nemám. Hlas mám jakštakš dobrý, ale kdyby ten kašel šel nějak zkrotit.

Dneska má moje kamarádka narozeniny. :) Je jí 17 a já ji nemůžu normálně popřát, než jí napsat SMSku nebo napsat na FB nebo na skype. Jo, už jsem vám říkala, že jsem si omylem zase rozjela fuckbook? Jop, stalo se mi to nedávno. Tak jsem si to všechno aktualizovala. Páni, nebyla jsem tam tak dlouho, že už se v tom ani neorientuju. :D

Chtěla jsem napsat už včera, ale skoro celý jsem ho prospala. Na netu jsem byla asi jen hoďku a pak šla zase spát. Od doktorky (praktické) jsem dostala nové léky a ty reagují s AD i s prášky na uklidnění ( beru jedny na uklidnění a jedny na spaní) a pak spím. Abych řekla pravdu, tak se mi chce ještě pořád spát. Nevím, jestli budu zítra schopná jít do školy, protože je to se mnou horzné. Nejradši bych je vyhodila z okna, ale musím je brát, abych se toho všeho zbavila.

Jsem v pažamu. :D Vstala jsem asi ve čyři, takže ani nemá smysl se převlíkat. Vlastně... za chvíli se půjdu umýt. To bude velká koupel se vším všudy. :D
Vaše LuSsy30 day Self-harm challenge: Den 14.

14. března 2013 v 19:40 | LuSsy |  Sebepoškozování
Zdravím!

Dneska je mi úplně fantasticky! (Ne, že bych byla zdravá.) :D Dneska mi došel make-up od Givenchy. GIVENCHY! Já jsem úplně happy. :D Už jsem ho zkoušela a barvou docela ladí, ale příště bych si objednala porcelain. Je skvělý, kryje i kruhy pod očima, které mám poslední dobou mnohem silnější než obvykle. Takže jej doporučuji všem. :)

Jinak, jak to je se zdravím? No, mluvím už docela dobře - nebo spíš se mi daří mluvit. Zpívat jsem zkoušela, vytáhnu i některé výšky, ale pořád do toho kuckám, takže banán. :/ Smrkám o stošest a nechtějte vidět to, co jsem dneska ráno vysmrkala. :D

Jsem debil. Byla jsem už asi dva měsíce "čistá" a zase jsem to podělala. Včera. Nožem. Byl docela ostrý. Zanechal pár ran na kotníku, stehnu a kolenu. Nejradši bych si dala facku, ale to by stejně nepomohlo. Možná kopanec do zadku jo. Nevím, jestli se nemám svěřit do rukou odborníkům, ale nevěřím, že by mi pomohli. Je to jen můj boj. Nejhorší je, že když už přestanu s řezáním, tak si najdu jiný způsob sebepoškozování... Když mi bylo nejhůř, úplně jsem si rozkousala pusu. Zevnitř. Až do masa. Nejsem na sebe za to pyšná.

Heh, mám špinavou postel. Včera jsem si nezakrula tu ráno na kotníku a ono to krvácelo přes noc, tak mám docela krvavé prostěradlo, ale už zažilo i horší krvácení. O něm budu mluvit taky. Ano mluvit. Mám už vlastně i natočení video. Nevím, kdy ho sem dám a jestli ho vůbec sem dám. Bojím se to dát na internet. Bojím se lidí na internetu. Spíš se bojím těch na YT, jsou tam opravdu hnusní lidé. S tím videem to ještě promyslím, v nejlepším případě by na ně došla řada v dubnu. :)

Chybí mi přátelé. Mám kamarádky, ale ty mají spoustu svých starostí a taky to nemají v životě lehké. Potřebovala bych najít někoho, kdo by mi rozumněl ve všech ohledech a měl čas. Myslela jsem si, že už jsem někoho takového našla, ale asi jsem se zmýlila. Já už na to asi budu kašlat. Nechce se mi hledat lidi, když stejně ani nestojí o to, abychom se někdy setkali. Nebo spíš někteří se se mnou chtějí setkat, ale to jen ze dvou důvodů. Buď hledají holku a nebo chtějí sex. Už mě to unavuje a konečně mi došlo, proč jsem se odhlásila ze všech seznamek... Já nehledám vztah. Hledám kamarády, ale když se o tom zmíním, každý hned stáhne ocas. Jenže oni vůbec neví, že kamarád (přítel) pro mě znamená mnohem víc, než nějaý kluk.

Jednoduše jsem v háji. Nejspíš zůstanu sama, stará panna, obklopená milióny koček. Ale vůbec mi to nevadí. Stejně takovým tempem tady moc dlouho nebudu...
Vaše LuSsy30 day Self-harm challenge: Den 12.

12. března 2013 v 13:58 | LuSsy |  Sebepoškozování
Zdravím!

Jsem nemocná. Zase. Včera jsem byla u doktorky. Málem mi řekla, že mi nic není. Kdyby mi to řekla, asi bych jí skočila do úsměvu.

Čím to je, že mi lidé nevěří? Je pravda, že lžu. Lžu všem a pořád. Neexistuje člověk, kterému bych aspoň jednou nezalhala, ale tím se bráním. Proč říkat všem naokolo, že mám chuť skočit z nejbližšího mostu, když mi stejně všichni řeknou, že z toho dělám drama. Proč někomu říkat své pravé pocity, když jediná odezva, které se dočkáte je posměch. Proč neříct "Je mi fajn." a mít tak pokoj od všech zvědavců? Proč si nevymýšlet super fruper historky, abyste zakryli, že váš život je nudný a ubohý?

Heh, na tohle bych mohla sepsat slohovku. Nebo úvahu. Už mám základní otázky. :D

Ale pryč od těhle témat. Jsou docela depresivní a já se teď tím nechci zabývat, protože se tím pak budu užírat a bude mi debilně...

Musím se vám pochlubit. :D Poslední dobou strašně často objednávám z BigBrands.cz. Je to super obchod, kde můžete nakoupit známé značky za docela přijatelné ceny. Vím, dělám reklamu. :D No, abych se dostala k věci... objednala jsem si spoustu krásných věciček. Konečně budu mít plisovanou sukni. Strašně se mi líbí, ale nevím, jak dlouhá bude, tak uvidíme. Dále jsem si objednala černou košili. Vypadá, že je ze šifonu, ale uvidíme. Objednala jsem si nádherné šaty. Jsou černé a naprosto úžasné! Vypadají podobně, jako ty, které mám na stardollu a proto jsem si je objednala. Všechny tyhle věcičky jsou od značky BELOVED. Možná by tu značku neznáte, ale já jo. Víte, móda je můj koníček. :) DAlší věc, kterou jsem si objednala a měla by mi tenhle měsíc přijít je make-up od Givenchy. Nevím, jestli mi bude sedět odstín, kdyžtak bych ho zesvětlila krémem a nebo bych jej darovala kamarádce. Poslední věc, která mi ale přijde až v dubnu, jsou úžasné balerínky od Stormy. Jsou neskutečně kawaii. ^^ Cutie. Zamilovala jsem si je na první pohled.

Samozřejmě mám ještě v plánu nákupy, ale už naživo. Doufám. :D Já raději nakupuju z domova. Nemám ráda fronty lidí, navíc málokdy najdu to, co se mi líbí. Jsem strašně náročná a to ne jenom v módě. :D

Vaše LuSsy30 day Self-harm challenge: Den 4.

4. března 2013 v 19:23 | LuSsy |  Sebepoškozování
Zdravím!
Dnešní den jsem strávila doma. Šíleně mě bolí levé tříslo. Tak tak chodím. Když se hýbu, tak je to nejhorší. :/

Poslední dobou mi TT (téma týdne) strašně ladí do noty. Nevím proč, ale najednou dávají témata, která bych chtěla rozebrat, ale já jsem si slíbila, že už nikdy na téma týdne psát nebudu. Nevím proč. Nechci být ovečka. Nechci si zvyšovat návštěvnost. Třeba na tento týden je téma "Deprese". O té bych mohla bánist snad i roky, protože jsem jedna z těch, která s ní chodí už několik let.

Začala jsem se koukat na staré seriály, na které jsem se dívala jako malá. Nedávno jsem se dokoukala na Krále šamanů a teď se koukám na Galactic Football. :D Možná vám přijdu jako dítě - a ano, dítě pořád jsem - ale vůbec mi to nevadí. Víte, tyhle staré seriály ve mě vyvolávají pocity, jako když jsem byla malá. Malá a bezstarostná. Šťastná. Veselá. Plná života.

30 day Self-harm challenge: Den 3.

3. března 2013 v 23:22 | LuSsy |  Sebepoškozování
Zdravím!

Celý tento měsíc bych chtěla zaměřit na sebepoškozování. Už na svém tumblr od prvního března vyplňuji dotazník, který se váže ke každému dni.

Netuším, kým byli otázky vytvořeny, ale jsou v angličtině. Samozřejmě vám budu otázky překládat a vyjadřovat se k nim budu česky. :)

Proč tohle dělám? Existuje spousta lidí, kteří neví, co to je. Existuje spousta lidí, kteří nás odsuzují a kdo ví, co všechno. Pomocí tohoto dotazníku chci, aby jste mi rozumněli a trochu mi pomohli tomu přijít na kloub. :)

Jako bonus k otázkám přidám zážitky z daného dne - a nebo ne.

Dneska jsem byla nakoupit drogerku, ale i jídlo. S kamarádkami byla sranda. Užila jsem si to. Teď jsem hodně unavená. Šíleně mě bolí klouby. Boty mi odřely nohy, takže teď pajdám na jednu nohu.

K otázkám... Jelikož už od prvního března uběhly další dva dny, přidávám otázky ze všech dní. :)

Den sebepoškozování

1. března 2013 v 18:12 | LuSsy |  Sebepoškozování
Zdravím!
Dnes je prvního března a není to jen čas na nový vzhled blogu, ale taky čas postavit se za něco dobrého. Dnes je mezinárodní den sebepoškozování a k němu patří i oranžová stuha.
Tímto článkem bych chtěla říci, že nejste sami. Nikdy nejste sami. Kdykoliv se můžete obrátit na mě a to myslím opravdu kdykoliv. Mám tady své kontakty, můžete napsat komentář. Jsem tady především pro Vás. :)

Jak jistě víte i já jsem si prošla - a stále procházím - sebepoškozováním. Vím, že to není nic lehkého. Je to závislost jako každá jiná, ale jde překonat. Není to nic nemožného a když v to věříte, opravdu se vám to podaří. Já jsem teď "čistá" asi týden a doufám, že mi to vydrží mnohem déle.

Vůbec by mi nevadilo, kdyby se do toho zapojilo i vůce blogů, jen abychom věděli, že v tom nejsme sami. :) Stačit bude když si dáte jen tuto a nebo jinou oranžovou stuhu na blog. :) Děkuji všem, kteří se do toho zapojí.

K podpoře tohoto projetku můžete udělat i mnohem více věcí. Stačí, když si na ruku napíšete "LOVE", nebo na zápěstí motýlka. Tomuhle dni se také říká i "the Butterfly Project". Můžete se zapojit jakkoliv, jen hlavně ať vám to není lhostejné. :)

Já doufám, že vám tenhle článek promluvil do srdce. :)

Vaše LuSsy