Spřátelování, Affs atd...

5. ledna 2013 v 0:43 | LuSsy |  Co mi nedá spát
Zdravím!
Tahle věc mi strašně dlouho nedá spát. Chtěla bych to vyřešit jednou provždy, aby nevznikly žádné neshody.

Jak jste se zřejmě, já článek o Affs úplně smazala a už není ani v menu. Nespřáteluju. Jednoduše spřátelovat nepotřebuji. Mám své oblíbené blogy, které navštěvuji celkem pravidelně a poznáte to podle mých častých komentářů.
Pokud se vám můj blog líbí, tak si jej klidně přidejte kam chcete (do oblíbených webů, Affs, spřátelených...). Je mi to upřímně jedno a ani se mě na to nemusíte ptát, jednoduše si mě přidejte. :)

Dále bych chtěla vyřešit prosby o podívání se na blog. Jednoduše okomentuj článek něčím inteligentním a je více než 100% pravděpodobnost, že se na váš blog podívám a něco okomentuju. Zajímají mě vaše názory - jinak by bylo zbytečné mít blog. Jednoduše se vykašlete na škemrání a raději napište svůj názor. Velice ráda si přečtu, co se vám honí hlavou a potom odpovím. Prosbám se těžko odpovídá a tím, že váš blog navštívím se vám maximálně tak zvedne návštěvnost o jednoho člověka. :)

Abych to shrnula. Neptejte se mě na to, jestli s vámi spřátelím, protože nespřáteluji s nikým. Není to nic osobního a ani to není tím, že bych si myslela, že můj blog je středobod vesmíru. Vlastně nechci být krutá. Kdysi moje nároky byly strašně vysoké na to, aby jste se mohli stát "elitou" mezi jelity a už nechci dál lidi odmítat a proto si s mou adresou blogu dělejte co chcete, je to jen na vás.
Krásný zbytek dne Vám přeje LuSsy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama