Září 2012

Život jde dál...

2. září 2012 v 15:46 | LuSsy
... ale já pořád stojím na jednom místě.

Zdravím, ale teď už opravdu naposledy.

Potřebuji se pohnout z místa a tenhle virutální svět a svět mé fantazie mě dokonale pohltil. I'm ashamed of my life. Už jsem smazala fuckbook a napsala oznámení na své shrnutí na OS. Hodlám si dát pauzu - od všeho. Nevím, jestli se sem vrátím a nebo ne, ale to už bude čistě na mně.

Potřebuji čas. Blog a všechny tyhle virtuální hračičky mě obraly o čas. Chci sportovat, učit se, chodit ven, vařit, mít čas na klávesy a všechny další věci, které ráda dělám. Zítra nastupuji do Ka - znovu, ale Ova by při mém duševním i fyzickém stavu byla nemožná, je hodně těžká. Školu budu dělat znovu a snad se to všechno zlepší, ikdyž mi je totálně naprd.

Život jde dál a ikdyž mě potkalo hodně špatného, musím se přes to přenést a žít dál. Držím palce, ať se vám daří ve všem, v čem chcete. Ať máte bohatý milostný život, máte hodně penězí, jste zdraví, ať máte dobrý prospěch ve škole a dostanete se tam, kam chcete a taky ať máte skvělá povolání, která vás baví a uživí vás. Ať už vás potká v životě cokoliv, vzpomeňte na mě. Určitě nechcete skončit na dně jako já a proto buďtě flegmatici. Život je moc krátký na to, abychom žili v minulosti a nebo v nereálném světě.

Já jdu dál. Blog. Tohle místo je můj odrazový můstek. Chci, aby od teď už bylo všechno jenom lepší. Mám na sobě spoustu toho, co bych chtěla zlepšit a tak doufám, že se mi to přeci jenom podaří.

Naposledy Vaše LuSsy.

PS: Zajímá mě, jak jste pochopili tu anketu pod článkem. Já sama nevím, jesli jsem to myslela na sebe a nebo na vás, ale spíš na vás. Tudíž si řekněte: "Jsem..." a zahlasujte. :)