Květen 2012

Skylar Grey - Invisible

13. května 2012 v 12:37 | LuSsy
Zdravím!

Skylar jako zpěvačku moc nemusím, ale tahle písnička je skvělá. Jako by ji psala o mně... a o dalších lidech.

Dneska mi celkem není dobře... Ráno jsem si na snídani dala dva bílky a kupodivu to není špatné. I když ta bílá mě trohu mátla chutí to bylo pořád stejné jako míchaná vajíčka. K tomu jsem si dala rajče a opravdu tenký plátek chleba. Neměla jsem nikdy v plánu sem dávat svůj jídelníček, ale o tuhle novinu jsem se prostě musela s Vámi podělit (:D).

Mějte se hezky,
LuSsy.

The Veronicas - Forever live

8. května 2012 v 19:33 | LuSsy
Zdravím!

Tuhle písničku jsem naposledy poslouchala před několika lety (cca před dvěma) a teď jsem se k tomu vrátila. Je opravdu úžassná, ať už jako nahrávka a nebo live vystoupení - nu což, posuďte sami.

Ten bubeník! Uááá jak pohazuje pořád tou hůlkou a mě tím hypnotyzuje! Nevím, čím to je, ale bubeníci mi byli vždycky sympatičtí! (:D) Samozřejmě ani kytaristi a "basisti" nejsou k zahození. Celkově, rockově a hudebně založení lidé mají rozhodně ke mně blíž, než ostatní... :)Jsem číčofil!

4. května 2012 v 16:05 | LuSsy
Zdravím!

Snad každý člověk má nějakou "slabinu, posedlost"... Já jsem se zamilovala do těch krásných čičinek... Ať už jsou velké, nebo malé, chlupaté a nebo holé... Jsou prostě nádherné.

Až (pokud) se odstěhuju, první věc (možná až za tím, až si zařídím byt) bude, že si koupím čičinku. Netuším, jestli chci bílou, černou, strakatou a nebo mourovvatou. To mi je jedno, všechny jsou nádherné!

Co se mi na číčách líbí? Jsou vznešené, mají svou hlavu a když prostě cítí bolest, tak za Vámi přijdou samy. Vyhledávají tzv. "negativní" prostory. Když Vás třeba bolí záda, ony si lehnou přesně na to místo, kde Vás to bolí a jako by tu bolest z Vás "vysávaly". Jako další plus je, že za téměř každé situace jsou roztomilé. Hlavně tedy pokud si hrají s klubíčkem a dalšími hračkami.

Máte taky svého favorita mezi zvířaty? Jakého? Chtěli byste jej domů?

K tomu, abych Vás převedla na svou stranu (číčovatou), jsem se rozhodla, že Vám ukážu pár krásných fotografií všech možných čičinek. ;D
Secret

4. května 2012 v 2:00 | LuSsy
Tento článek nemusíte číst, vlastně nikdy jsem neměla v plánu ho zveřejňovat, ale přijde mi, že je mou velkou součástí... ale když se Vám do něj nechce, nenutím vás.


2. května 1996

2. května 2012 v 11:56 | LuSsy
Zdravím! :D

Prosím nelekněte se, ale ten obrázek se mi krutě líbí. :D

Pro dnešek se vrátíme do minulosti... Co se dělo v roce 1996 v ČR? Spoustu věcí... tak například:
1. ledna - Vznik 76. okresu Jeseník.
27. března - Na třídenní návštěvu přijela britská královna Alžběta II.
5. května - Po vítězství nad týmem Kanady ve finále, získalo české hokejové mužstvo ve Vídni titul mistrů světa.
Fotbalový klub SK Slavia Praha vyhrál titul v 1. Gambrinus lize.
30. června - Fotbalisté České republiky získávají stŕíbrné medaile na fotbalovém Mistrovství Evropy 1996 v Anglii, po finálové prohře s Německem, po prodloužení (1:2).

A jen tak mimochodem, někde mezi návštěvou britské královny a vítězstvím nad Kanadou, jsem se narodila já - konkrétně 2. května. Jaká náhoda, že (když moje máti měla narozeniny včera)? Dneska je to přesně šestnáct let, co dýchám tenhle hnusný karvinský vzduch. Narodila jsem se v 16:15, měřila jsem půl metru a vážila 3,15 kg.

Já bych řekla, že za těch šestnáct let jsem si toho zažila až až a tak doufám, že už ty další roky bude ke mně život milosrdnější a dopřeje mi oddych. :)

PS: Jen bych chtěla dodat, že věk je jenom číslo a nerada slavím narozeniny, ale musela jsem se o tom zmínit, protože moje narození je pro můj blog důležité - kdybych nebyla, nebyl by ani on. Podle mě je člověk tak "starý", jak se cítí a nebo je mentálně vyspělí... To, že je člověk na světě "jenom" šestnáct let, neznamená, že toho nemohl zažít víc, než ten šedesátiletý. ;))

Vaše LuSsy a připijte k mému zdraví! :D

The Pretty Reckless - Under The Water

1. května 2012 v 0:57 | LuSsy
Zdravím!

Po delší odmlce se zase hlásím. Měla jsem trochu srdceryvné období, a tak nebyla nálada. Ona vlastně byla, ale to byste jen koukali, co o mně ještě nevíte.

Přicházím k vám s novou skladbou od The Pretty Reckless. Strašně mi připomíná mojí oblíbenou "Just Tonight" a jak to tak vypadá, tak to bude moje další srdcovka, bez které nedám ani ránu. Ehm... už jsem se zmínila, že The Pretty Reckless vydávají další desku? Jmenuje se "Hit Me Like A Man" a zatím jsou známy jen tři skladby. Oficiálně měla být vydána 6. března 2012, ale kdo ví, kdy dorazí k nám. Taková malá ochutnávka... je hodně chytlavá a už na první poslech jsem si ji zamilovala.
Lay my head, under the water
Lay my head, under the sea
Excuse me sir, am I your daughter?
Won't you take me back, take me back and see?
...

PS: Dneska je první máj - počítám s tím, že uschnu, ale chtěla jsem vám jen sdělit, že s půlnocí moje maminka má 49. Užijte si den, kdy nemusíte do školy - práce, a oslavte narozeniny mojí maminky! ;))*

Vaše LuSsy