Leden 2012

Christina Grimmie - "The One That Got Away" by Katy Perry

30. ledna 2012 v 20:09 | LuSsy
Zdravím!

Mám pocit, že poznám dobrého zpěváka a můje tělo na to náležitě reaguje (mám husinu jako prase xD). To je co, tohle se mnou dokáže něco, co nemá každý, ale opravdu jen pár lidí. Vážně, jen pár lidí se může nazývat zpěváky, protože na to prostě nemají hlas a nebo dostatečný potenciál. Já samu sebe za zpěvačku nepovažuji, spíš jako takovou doprovodnou jednotku k mým "cinkrlátkům". :)

U téhle mladé slečny jsem měla až teď "to" mrazení. Celou dobu, co jsem poslouchala, jsem tohle divné mrazení necítila. Má opravdu úžasný hlas a opravdu obrovský potenciál. Už má vykročeno k tomu, aby z ní něco bylo, aby zanechala nějaký svůj odkaz, tady na téhle zemi... Doufám, že bude pokračovat v tom, v čem je opravdu dobrá...


Nedělní hodinka poezie

22. ledna 2012 v 19:31 | LuSsy
Ahoj!

Tento měsíc jsem byla pilná jako včelička a napsala jsem přes 8 básniček. Všechny vám sem nedám, některé jsou moje srdcovky, takže si je chci nechat jako takové malé tajemství. ;)

První báseň vznikla jednou večer... Sedla jsem si na židli a slova prostě ze mě plynula. Nemusela jsem se vůbec namáhat a báseň o několika slokách byla napsána do několika minut.

Druhá báseň je promyšlenější a zdá se mi, že jsem si na ní nechala záležet. Je to takový můj odkaz pro mého jednoho kamaráda, který je teď kdo ví kde. :)

Příjemné čtení,
Vaše LuSsy. ;)
V hlavě mám velký zmatek
a v záchodě je plno zvratek.
Ručička váhy klesá níž a níž,
u lednice mě však nespatříš.

Noční přejídání a zvracení,
takhle to jde pořád dokola.
Věř, že k smíchu vážně není,
vypadat jako mrtvola.

Ve dne se ledničce vyhýbam,
avšak v noci ji rádá vyjídám.
Sousto za soustem do sebe hážu,
přestat s tím však nedokážu.

Pocit viny se v mé mysli hromadí,
ještě že si s tím "prst do krku" hravě poradí.

Rychlostí blesku jde ze mě všechno jídlo ven,
už odchází ten divný pocit.
Jsem blízko, aby si splnila svůj sen,
jednou a provždy štíhlá být.


Avenged Sevenfold - Nightmare

20. ledna 2012 v 22:27 | LuSsy
Dobrý večer všem!
Jeden člověk mi poslal tuhle písničku, která je mi docela sympatická v překladu znamená noční můra a kdo má zájem může zkouknout podrobněji text na karaoketextech.

Hans Zimmer - Pirtes of Caribbean

18. ledna 2012 v 12:04 | LuSsy
Čauky!

Dneska to začínalo pěkně z tuha, ale co vám budu vyprávět... Celou noc jsem nemohla usnou, protože mi hlavou lítala jedna písnička...

Když jsem si pustila noťas, řekla jsem si, že bych si taky mohla zase něco přečíst. Tak jsem se dala do povídky, která mě rozbrečela (možná to bylo tou srdceryvnou písní). Na youtube.com jsem se skrze ni proklikala až k Pirátům z Karibiku. Vzpomněla jsem si na všechny ty super scény. Prostě Johnny (Ách!)

Zavzpomínejte na Jackova dobrodružství spolu se mnou. ;)


Na mizině...

15. ledna 2012 v 20:33 | LuSsy
Zdravím!

Jo, je to tak, jsem totálně na mizině. Člověk by řekl, že ho ničí výdaje za oblečení - možná by se to i dalo vzít - jenže mě ničí výdaje za úplně něco jiného. Za léky. Mám jich doma snad milión, ale ani jedny nefungují na to, na co mi byli předepsány. ;D

Koukala jsem se do katalogu - s oblečením - který mi nedávno s objednaným zbožím přišel a líbí se mi tam nějaké věci. Dokonce jsem si udělala seznam věcí, které si určitě musím koupit a ty, které jsou zbytečné jsem vyškrtala, takže se můj náklad trochu snížil, ale zase ne o moc... Potřebuji 1500,- do konce března... Bude těžké to sehnat, když ještě potřebuji nakoupit World a další příslušenství do noťasu...

Další nákup drží pouze do 31.7.2012, takže do tohoto termínu potřebuji 2000,-. Je to pecka jen 3500,- za hadry, ale většinu z nich nutně potřebuji. Za posledních pár let jsem vyrostla jen o cm, ale zato moje boky se roztáhly o pořádných pár cenťáků, takže se moje prdel tak tak narve do starých džínů.

Určitě i vy jste zjistili, že po Vánocích nevážíte to, co jste vážili před nimi, takže s chutí do zdravého hubnutí a nebo nákupu volnějšího oblečení. ;)

LuSsy

Demi Lovato - Hymna USA

14. ledna 2012 v 19:58 | LuSsy
Ahoj!

Musela jsem to sem dát, sice je to už staré, ale já nad tím pořád žasnu a navíc při jejím zpěvu mám nekončící husinu. Už jednou ji zpívala, ale teď to bylo ještě lepší než předtím. Kdyby měla koncert v ČR určitě bych na něj šla. Je hodně talentovaná, hraje na kytaru i klavír (možná i na něco jiného, co já vím :D), má nádherný hlas, při kterém mám husí kůži a její písničky ve mě probouzejí pocity...

LuSsy


Moje první tvorba

13. ledna 2012 v 22:19 | LuSsy
Ahoj!

Zase se Vám hlásím. Konečně jsem našla někoho, kdo mi udělal opravdu krásný lay s Taylor. Tak dlouho jsem na něj čekala. Je od Sey (po kliknutí na její přezdívku se přenesete na její blog, kde se můžete podívat na její další tvorbu a případně si něco objednat). Já sama ji doporučuji všem, kteří ohledně grafiky jsou v koncích (jako já).

Ale dostaňme se k jádru věci. Když už jsem měla konečně své vlastní pc, rozhodla jsem se si stáhnout pár programů, jak na úpravu obrázků i na úpravu hudby (ale o hudbě až později).

Chtěla jsem vyzkoušet, jaké to je, tvořit layout. Vážně to není žádná sranda (teda aspoň pro mě ne :D). Snažila jsem se, seč mi síly stačily a vytlačila ze sebe něco, co by mělo připomínat layout blogu. Piplala jsem se s tím pěkně dlouho a po dvou nezdařenách pokusech se mi "povedlo" něco zpatlat dohromady. :DPokud máte zájem sledovat mé další pokroky a tvorby těhle nezdařenců, následujte mě na mimojine.blog.cz.

Tabletky, pilulky a další svinstva, které ničí tělo...

7. ledna 2012 v 20:15 | LuSsy
Ahoj!

Po dlouhé době jsem sem zase zavítala. Jako vždy mě pronásledovaly zdravotní problémy. Včera jsem byla úplně mimo... nehorázně blbě mi bylo. V úterý jsem byla u neorologa a dostala jsem nové tabletky... Vypadají v celku zajímavě a zdá se, že konečně zabírají. Je sexy brát tabletky 4x denně. ;)

Je pravda, že mi už berou chuť k životu, ale já se nevzdávám a věřím, že se najdou ty pravé, které mi konečně pomůžou.

Leden mám plný už jenom tím, že mám samé prohlídky u doktorů. Samozřejmě musím za neurologem, svěřit mu své dojmy z léků a co se mnou dělají. Dále jsem už dva měsíce objednaná ke kardiologovi - jsem tedy vážně zvědavá, co mi zjistí. ;) Mou předposlední zastávkou je kožní, měla jsem alergickou reakci a tak budeme koumat, jestli ještě trvá a z čeho vlastně vznikla. Moje poslední zastávka - jednou týdně - bude u psycholožky. Jo jo, je to tak, už jsem tam zase. Nic méně už to není to, co to bývalo. Nic nepovídám, jen zatím relaxujeme. Já "ležím" a psycholožka mi klidným hlasem vypráví, co si mám představovat, jak se mám cítit a co mám slyšet. Je to teda vážně drsné, ale moc to nejde, pořád na něco musím myslet. ://

Rozhodla jsem se, že sem budu psát na téma. Chtěla bych se s vámi podělit o své nározy a dojmy. Rozhodně jsem toho hodně zažila a mám spoutu názorů, takže je se na co těšit. Jestli rádi čtete moje "kecy", můžete se už začít těšit.

Nechci se chlubit, ale musím se s vámi o to podělit. Už i já jsem majitelkou slavných kecek CONVERSE. Jsou samozřejmě červené a nestály mě ani 1800,-. I když jejich hodnota přesahovala 1500Kč, hřeje mě u srdíčka z toho, že 20% z ceny šlo na nadaci proti AIDS, tuberkolóze a černému kašli a to jen proto, že jsou červené. ;)

Vaše LuSsy... ;))