Prosinec 2011

Nový ro(c)k

31. prosince 2011 v 20:35 | LuSsy
Ahoj!

Krásný Nový rok všem! Užijte si poslední den v roce. Ochlastejte se pořádně a do němoty, ať je pořádně nablito v alejích. Když už já skejsnu doma, tak ať si to aspoň užijete vy!

Jinak já 31. prosince beru jako normální den v roce, čiže se půjdu za chvíli umýt a pak hajdu na kutě. No, ještě zkouknu na Markýze Partičku. :))

Takže užívejte, dokud můžete a pak taky pěkně umýt, vyčůrat a spinkat.

Vaše LuSsy... ;))*

Merry Christmas and happy New year

28. prosince 2011 v 18:18 | LuSsy
Zdravím!

Pomalu a jistě se připravuji na "psací maraton". O čem je? Mám v plánu napsat, co nejvíce kapitol jen zvládnu - ale to je trochu od věci.

Štědrý den už je dávno za námi, ale podle mě byl docela "fajn", i když málá nedorozumění tu byla. Co jsem dostala? Od rodičů jsem dostala peníze, od babičky pyžamo (které jsem si sama vyvřískala :D), od bráchy jsem dostala voňavku, od kamarádky S. maličkou voňavku (je zlatá a přesto že je malá, vydrží mi dlouho. I při malém množství voní hodně intenzivně.), od kamarádky P. krásný přívěšek eL a od kamarádky R. jsem dostala pytlík ( a to už jsem od ní dostala koule :D).

Já jsem byla taky štědrá a všem jsem něco nadělila. :) Někomu trochu více "dárečků" a těm ostatním po jednom (hold, když má člověk money, tak si jich může dovolit víc :D).

K věčeři jsme měli filety a bramborový salát (ostatně jako vždy). My moc kapra nemusíme (co je v něm kostí :D). Samozřejmě jsem to celé zdokumentovala a pár mých fotek tu přibude. :))

A co jste dostali vy?

Viník → odpolední chvilka poezie

16. prosince 2011 v 12:58 | LuSsy
Ahoj!
Obyčejně mám ve zvyku napsat cokoliv, co mě napadne - i kdybych měla vstát ve čtyřiráno z postele (což se už několikrát stalo).

Většinou, když mě napadne něco v noci (resp. ráno), tak to potom, kdy vstanu, zapomenu. Takže raději si vše zapisuji, ať už nějakou tu básničku a nebo část povídky, ale raději to píšu v bodech - nejsem moc dobrá v opisování a pak kolikrát ten děj ještě měním...

Byla jsem pěkně pilná, za měsíc jsem napsala tři smysluplné básně, které mají více než 100 slov a taky dva verše, které neumím nikam zařadit, tedy spíše mě už k nim nic nenapadá...

Ráda bych Vám sem dala všechny, ale ty dvě mi přijdou až moc osobní, takže se - doufám - spokojíte jen s jednou.

O čem je? No, netuším, jak bych to shrnula, ale snad název "Viník" mluví za vše. :))
Pěkné čtení,
Vaše LuSsy! ;)

Grunge look (inspirováno Taylor Momsen & Mary-Kate Olsen)

11. prosince 2011 v 19:04 | LuSsy
Nemám ráda časopisy, kde jenom pomlouvají (Popcorn, cca 50 Kč). Je sice pravda, že Taylor i Mary-Kate si pohrávaly s anorexií, ale teď už vypadají mnohem lépe a jsou módní ikony. Především se mi líbí jejich grunge look, vypadá neupraveně a přesto je vyladěný do každého detailu.

"Jsem zrzka!"

6. prosince 2011 v 22:29 | MiLussy
Ano, čtete správně! S oficiální platností prohlašuji, že jsem zrzka - našla jsem si pihy! :D I když teda nejsou zrovna na tváři, ale mám je. Konečně se vyřešilo dilema, jestli jsem spíše sněhurkovský typ (zimní typ) a nebo mrtvolka (podzimní typ). Teď už je to jasné jako facka... Mrtvolky vítězí!

Konečně se můžu zařadit do komunity mezi své. ;) Jo a mimochodem k podzimním typům taky patří: Demi Lovato,
Kristen Stewart, Lindsay Lohan a taky Bonnie Wright (HP → Ginny)...

Musím se přiznat, je to fajn pocit, vědět, že už nejsem na nějakém podělaném rozhraní, ale že jsem konkrétní typ, i když některé věci trochu nesedí (detail :D).