Červenec 2011

"Skyscraper" by Dem Lovato

30. července 2011 v 20:01 | MiLussy
Ahoj po dlouhé době sem zase dávám trochu smyslu plný článek. Ta bolest byla vážně hrozná a nepřála bych to ani svému největšímu nepříteli → tak možná jemu i jo :D.

Vypadá to, že se začíná "blýskat na lepší časy". Dneska jsem se setkala se svojí dobrou kamarádkou, viděly jsme se naposledy někdy v červnu, ani na rozlučce jsem nebyla, hold pech.

K písničce... Song se mi líbí, je to chytlavá melodie a Demi má zvláštní hlas, který mě fascinuje, tak trochu inklinuje k rocku → jde tam slyšet menší chraplák. Text? Možná je určen pro kluka, ale já bych ho hodila klidně i některým holkám v mém okolí.

You can take everything I have
You can break everything I am
Like I'm made of glass
Like I'm made of paper
Go on and try to tear me down
I will be rising from the ground
Like skyscraper, like skyscraper


Dispečeři vs piloti :D

18. července 2011 v 0:27 | MiLussy
Ahoj, na netu jsem našla pár vtipných věciček. :D
Nejkurióznější rozhovory mezi dispečery a piloty.
Jedná se o opravdové záznamy.

Věž: "Abyste zabránili hluku, uhněte prosím o 45 stupňů doprava."
Pilot: "Co můžeme dělat za hluk ve 35000 stopách?"
Věž: "Takovej rachot, jako když vaše 707 narazí do 727 před vámi."

Coming home...

17. července 2011 v 22:27 | MiLussy
Hi!
Jsem zpět a se mnou moje nudný a absoluntě nevtipný kecy. :D
K tomuhle článku mě napadla jenom jedna jediná písnička a vlastně jsem si ji broukala celou cestu domů. Vlastně včera jsem přijela domů, jenže rychle jsem koukla na blog a pak jse zase pádila do háje zelenýho... :D

Nechápu, co se to se mnou děje, ale poslední dobou jsem strašně sentimentální, normálně jsem si při cestě na záchod začala zpívat Titanic... Vůbec se mi to nelíbí, skládám zamilovaný básničky a v noci nemůžu spát, protože přemyšlím nad tutovýma blbostma a zdají se mi tutově ujetý sny. Já už jsem vážně zralaný na polstrovaný stěny, asi si tam pobyt předplatím na celý zbytek prázdnin.

Můj milovaný sarkasmus se vytrácí a místo toho se červenám jako nějaká nástiletá pipinka → ne že bych nebyla náctiletá :D. Moje pekelně peprný poznámky jsou v háji. Nevím, čím to je, možná období před periodou...

Právě v uších Lady G a s myšlenkami na blížící se sprchu už ze mě nic souvyslého nic nevyjde, takže nemůžu nic jiného udělat, než vám popřád GN.

Dobrou, Lussy :))*

Konečně pryč!

13. července 2011 v 15:34 | MiLussy
Ahoj!
Po dlouhé době vám zase píšu. Žiju, o to se bát nemusíte, ale teďa nějak nebyl na blog čas a o prázdninách ani nebude. Mám plno rozepsaných povídek a blog mě jenom zdržuje, takže o prázdninách toho bude přibývat strašně málo.
Navíc zítra - tj. 14.7.2011 - odjíždím na Slovensko, konečně budu pryč z tohohle města. Pojedeme do Martina, ještě potřebuji zjistit, kam bychom mohli zajít, takže už končím.
Pá, Lussy :))

PS: Krásné prázdniny všem!

Barva očí...

1. července 2011 v 22:28 | MiLussy
Ahoj!

Tohle téma řeším snad už několik let... Vážně netuším jako barvu mají. Někdo říká, že zelenou, někdo žlutou a vyjímky tvrdí, že šedou...
Já říkám, že se mění podle počasí. :D Ale teď bez legrace...
Fotím je skoro pořád, neustále mě zajímají. Zkoumám je v zrcadle a vidím v nich několik různých odlesků. Nedávno když jsem se fotila svým mobile (s bohužel nekvalitním foťákem), vznikly tyhle fotky, které mi vážně vyrazily dech.
Předem píšu, není to žádný podvrh, prostě asi jsou takové...

Pozastavuju...

1. července 2011 v 21:29 | MiLussy
POZASTAVENO
Ahoj, je mi to strašně líto, ale musím pozastavit. Jsem nemocná a vážně netuším, kdy se vykurýruju. Je vážně svátek, že jsem se sem dostala a mám možnost vám sem něco napsat. Pro trochu upřesnění, co mi vlastně je, jsem napsala básničku. Vlastně to ani nebylo pro vás, jen tak jsem se ve čtyři ráno vzbudila a musela to napsat, takže při téhle příložitosti vám ji sem napíšu...