Červen 2011

Lady GaGa - The Edge of Glory

24. června 2011 v 10:38 | MiLussy
Ahoj, přináším vám klip od Lady GaGa.Shlédla jsemho asipřed několika dny a zatu dobu se dostal na deváté místo britské hitparády (Dance chart).Musím říct, že se mi klip hodně líbí, dokonce více než k Judas, nebo Born this way. :)

Lussy

Don't speak

18. června 2011 v 13:08 | MiLussy
Ahoj, dlouho jsem už tady nezabloudila, ale stala se spousta věcí. Nevím, jestli je vhodné to sem vše psát, ale myslím, že stačí, že jsem málem byla nedobrovolným návštěvníkem nemocnice, ale naštěstí se tak nestalo, přesto to bylo hrozné...

Abych trochu odlehčila situaci, hodlám se sem přidat něco z mé dílny. Strašně mě baví fotit fotky a tak máte tu čest a vidíte to snad jako jedni z prvních... (první jsem byla já :D)

Have a nice day... Lussy :))

Čokopostel

7. června 2011 v 11:11 | MiLussy
Ahoj!
Na netu jsem našla - čistě náhodou - čokopostel. Vypadá teda drsně, kdyby byla k sehnání v přijatelné ceně, hned bych si ji koupila. :)
Lussy

Absolventská práce

7. června 2011 v 11:09 | MiLussy
Alóha!
Dneska jsme konečně s kámoškou dodělaly naši absolventskou práci. Předvádětjibudeme ve čtvrtek v naší školní jídelně, to bude teda mazec. Pěkně jsme se u toho zapotily, trvalo nám to týden.

Dneska se ještě možná ohlásím
Lussy

Breaking dawn - oficiální trailer

6. června 2011 v 20:59 | MiLussy
Ahoj!

Tak dlouho jsme čekali a už je tady. Dnes - někdy mězi třetí a čtvrtou hodinou ranní našeho času - byl uveden na MMA's oficiální trailer k Breaking dawnu.

Musím říct, má to něco do sebe a navnadil mě šíleně, už se nemůžu dočkat filmu.
Vaše Lussy


Vrátit se a vše napravit...

6. června 2011 v 20:03 | MiLussy
Ahoj, je to dlouho, co jsem už na téma týdne nepsala, jenže témata byla vážně příšerná, takže nebylo, co vymýšlet.

Co bych dělala, kdybych ho měla?
Nevím, jak vás, ale mě budoucnost skutečně nezajímá... žiju teď a tady. Já bych se spíše vrátila do minulosti a napravila všechny své chyby, život bych pak možná měla lehčí, ale o to zase jiný.

Kolikrát si říkám, že jsem se rozhodla špatně, řekla jsem něco, co jsem říct nechtěla a nebo se pohádala kvůli nějaké maličkosti...

Teď mi vlastně dochází, že by ani stroj času nepomohl, možná ovladaš z filmu "CLICK", ale ani ten ne. Život je takový, jaký si ho uděláme my sami a proto by nic nemělo do něj zasahovat, takže žádný stoj času a pod...

Lussy

Joan Jett jako Barbie

3. června 2011 v 14:22 | MiLussy

Ahoj, všichni znáte světoznámou značku Barbie, každá z nás má alespoň jednu "pravou od Matella". Já osobně jsem se o ně starala, jako o lidi, takže převlékala, chodily spát apod. :D
Ve starším věku už to byla spíše péče o vlasy, takže barvení a krácení - někdy jsem to přehnala. :D

Ale zpátky k tématu, na netu jsem našla barbie, která jako by z oka vypadla samotné Joan Jett a taky to byla její panenka. Můžete si ji zakoupit na Amazonu za cca 39$.
Lussy
PS: Asi si ji koupím. :D

Vtip týdne

2. června 2011 v 17:06 | MiLussy
Ahoj, už dlouho jsem sem nepřidala nějaký vtípek. Tenhle vtip miluju, znám ho už dlouho, ale pořád potěší. ;)

Lussy