Duben 2011

For ana x Anti ana

25. dubna 2011 v 12:30 | MiLussy
Hi my sweets! :)
Dlouho jsem se zaobírala jestli mám být pro a nebo proti Aně... Nevíte o co go? Je to zkratka ANOREXIE - mnohé anorektičky používají název anorexi.
V duchu jsem si říkala, že ty holky vlastně chápu, v dnešním světě v časácích i v televizi vidíte pořád samé štíhlé modelky, celebrity se skvělou postavou, ze kterých i mě jdou slzy do očí. Shrnuto, měla jsem prostě o těch holkách (i klucích) svoje mínění, jenže...

Nedávno jsem projížděla na netu různé obrázky a našla několik (spousta) blogů ať už o anorexii a nebo od holek, které nejí. Přečetla jsem si tam spoustu názorů a vážně některé by měly navštívit psychologa a později možná i psychiatra.

Jedna holka hubla i se svým psem a do něj strkala pouze zeleninu, vážně šílený. Pokaždé, když jí někdo apsal, že je padlá na hlavu, odůvodnila to tím, že když jsou pejsci tlustí, mají potom problémy s klouby. Nad tímhle jsem vážně kroutila hlavou.
Další blog byl štíhlé holky, která chtěla snad zhubout na kostech, protože já žádné špeky na jejím těle neviděla.

Závěr? Jsem absolutně proti, protože je to životu nebezpečné! Holky chtějí hubnout, ale vymyká se jim to potom z kontroly a i když už jsou štíhlé, pořád vidí neviditelné faldíky. Jsem vlastně posedlé hubnutím a některým ani léčebna nepomůže.

Proto je dobré s tím ani nezačínat. Je lepčí hubnout zdravě, čili papat, ale s mírou. :))

Vaše Lussy :))*

Veselé Velikonoce! :))

25. dubna 2011 v 12:03 | MiLussy
Ahoj! Všem veselé Velikonoce!
Já osobně tyhle svátky moc ráda nemám - i když se nechodí do školy - ale co už no. Hlavně si je užijte ti z vás, kteří tyhle svátky mají rádi. :))

Lussy :))

Emma Watson slaví

15. dubna 2011 v 18:09 | MiLussy
Ahoj, dnes slaví své 21. narozeniny herečka Emma Watson. Je proslulá svou rolí Hermiony Grangerové v HP. Všimnout jste si jí mohli i v Baletních střevíčkách (2007)...

Alou na Pustevny

12. dubna 2011 v 21:20 | MiLussy
Alóha!
Zítra to bude báječný den, i když počasí nám nějak nechce přát. Jedeme totiž na Pustevny, protože k nám do školy přijela návštěva ze Slovenska a z Německa. Jsem tedy zvědavá, jak se s těmi Němci domluvím, ale když jsem to zvládla minule, zvládnu to i teď, ne? :)
Pau Vaše Lussy :))*

The Pretty Reckless - Just tonight LIVE

11. dubna 2011 v 19:35 | MiLussy
Ahoj, přicházím s live vystoupením Tay tay se svou skupinou. Její hlas je vážně báječný a jak já říkám: "Je mi absolutně jedno, co vyvádí za skopičiny ve svém soukromém životě, ona má prostě úžasný hlas a na živo je ještě mnohem lepší!" :))


Zdravím všechny nemocné!

11. dubna 2011 v 19:27 | MiLussy
Ahoj všichni, dlouho jsem se nehlásila, ale čas je mrha. Navíc blíží se přijmačky a já se potřebuji připravit, abych měla co nejlepší výsledky, snad chápete.
Jediné, co budu přidávat, jsou asi písničky a když tak vám napíšu, jestli jsem byla přijata, či ne.

Vaše Mi-Lussy :))*