Únor 2011

"Jsem tlustá!"

23. února 2011 v 17:47 | Mi-Lussy
Ahoj, dneska jsem se rozhodla pro tkaové trochu "menší" rozebírání.
Tuhle větu vypustí teenagerky, chcete-li puberťačky, několikrát denně. Dá se říci, že je to u nich normální, ale všimněte si, že většina z nich do "tlustých" má opravdu daleko a každý špíček berou jako obří pneumatiku.
Já osobně jsem ji řekla už několikrát, netuším proč, možná, že jsem přehnaně sebekritická a nebo proto, že doopravdy jsem.
Znáte to, marně se snažíte zhubnout a pak vedle vás řekne štíhlá holka, která váží třicet kilo i s postelí, že je tlustá, jak vam má potom být? Některé mají mindráky, některé sahají po radikálních dietách a nebo cvičí až do úplného unavení. V těch nejhorších případech se zřeknou jídla úplně a pak z těch kulatějších holek máme anorektičky.
Závěr? Vždy se zamyslete nad tím, co chcete říct, nikdy neříkejte vše, co vám slina na jazyk přinese. Někomu to může ublížit a pak můžete být zrovna vy spouštěčem různých reakcí.
Mi-Lussy

The Simpsons → Kesha - Tik Tok

18. února 2011 v 22:46 | MiLussy
Hi!

Netuším, kdy jsem to v Simpsnových viděla, ale dostalo mě to. :D


Katy Perry - Firework

18. února 2011 v 22:39 | MiLussy
Ahoj, přidávám sem další písničku. Nevím, proč, ale nějak mě chytla. Asi jako všechny songy téhle skvělé zpěvačky. :)


The Pretty Reckless - Far From Never

18. února 2011 v 22:29 | MiLussy
Ahoj, po dlouhé době se zase hlásím a přináším vám další song. :)Potřebuji pomoc :)

7. února 2011 v 18:14 | MiLussy
Ahoj!

Našla jsem jeden super web, na kterém jsou skvělé midi soubory, takže jsem si je postahovala a nazkoušela. No nic naplat, akordy a noty jsem si musela odvodit a zatím se mi to v polovině případů podařilo. :)

Zatím umím Russian Roulete, If We Ever Meet Again, In The Shadows a Apologize. Nemůžu se rozhodnout, kterou mám hrát na předehrávce a tak prosím o pomoc.  Pomožte mi vybrat tu správnou a která se vám hlavně líbí. :)
↓Ukázka CČ↓