Říjen 2010

Zorro - Tajemná tvář (Soundtrack)

30. října 2010 v 18:46 | KoKoBelLussy
Hehe, hledala jsem, až jsem našla. Máti mě zaúkolovala a já ten soundtrack našla, je vážně pěkný a asi si ho v blízké době zahraju. :D


Ha ha halloween v druhých třídách :)

29. října 2010 v 23:08 | KoKoBelLussy
Ahojky, nedávno - v úterý - jsme my - deváťáci - pomáhali druhákům. Každý jsme dostali jednu skupinku a dělali jsme různé výrobky - pavouka a dýni.

Bylo zvláštní, když vám někdo říkal paní učitelko. Hned jsem jim říkala, ať mi takhle neříkají.

"Můžu ti říkat Lucko?" zeptala se mě jedna holčička.

"Samozřejmě," usmála jsem se na ni.

"A jak se jmenuješ?"

"Lucka."
Hih, krapet fail, ale co už. :D

Společnými silami jsme se dopracovali k něčemu co připomínalo dýni a později i pavouka. Opravdu od tohohle dne obdivuju učitelky, protože ptali se mě na každou blbost. Hlavu jsem měla jako dýni - možná i větší. Největší sranda byla, když jsem se zeptala, jestli někdo nepotřebuje pomoct a samozřejmě chtěli všichni a tak jsem lítala s jazykem na podlaze od jednoho k druhému.

Ještě jedno rozhodnutí jsem udělala: Nenávidím fialovou!

Proč? Natírali toho pavouka fialovou a já byla fialová snad i za ušima. Navíc jsem jim musela stříhat nožičky - taky fialové - a všechno se to dovršilo fialovou stuhou. :D

*valím bulvy* Rozbřesk od 18??? O_O

28. října 2010 v 11:41 | KoKoBelLussy
Ahojda, včera jsem si koupila Bravo a nestačila valit na to bulvy. Docela mě to překvapilo.

Jako proboha, co na tom bude hrozného?

Prý že krvavý lov... To asi ještě neviděli nějaký pořádný horor, nebo co.

Brutální sex, či co... U toho jsem se smála, že některým se to nemusí líbit a co? Co by to potom bylo, kdyby to tam nedaly, to tam můžou rovnou dát motýlky.

Haha zakázaná láska... :D Někdo si může myslet, že Jacob je pedofil. :D Proč by si to měli myslet? Ten kdo četl knížky, určo ví co je to otisk, pak i ten co čučel na filmy. A i když tam půjde někdo po prvé tak mu to někdo vysvětlí, ne?

Závěr? Podle mě nemá smysl dávat Rozbřesk od 18-ti. Je to zbytečné, kina přijdou o výdělky a Summit taky, protože si to ty malé holky - včetně mě - stáhnou z netu a všichni jim můžou políbit. Už od začátku nechápu, jak můžou napsat, že celá Twilight sága je horor. Nic strašného tam není a co že v posledním díle přibude trochu krve, to už to hned musí být od 18-ti? :)
Chtělo by to vlastnit mozek, ale jelikož já k těm majitelům nepatřím, neporadím jak ho získat. :)

Upír z vlkodlaka a naopak, aneb jak se z Luciana Aro stal... xD

24. října 2010 v 19:29 | KoKoBelLussy
Ahoj, včera jsem se čučela na HBO a valila jsem na to bulvy. Hrál tam Under World - Vzpoura lykanů. No... Nebudu vám psát o čem to je, někdo to ví a někdo o otm třeba nemá ani páru. :D

Underl World jsem už viděla všechny díly a musím říct, že jsem si všimla až teď, že Luciana hraje Michael Sheen.

Teda normálně musím říct, že jsem se zamilovala ♥ :D:D:D Né dělám si prdel, ale teda slušný no, pro srovnání Aro x Lucian, kde vypadá líp?

Aro

Lucian
Škoda, že jsem nenašla žádné fotky bez vršku, protože tam jsem skoro slintala. xD

Instrumentály - Beaty

23. října 2010 v 17:42 | KoKoBelLussy
Čauky!

Rozhodla jsem se, že když budu mít volný čas, tak budu skládat instrumentály. Není to jen tak, brášin chce po mně nějaké a tak se do toho - hlavně - o podzimních prázdkách pustím. Kdo neví o co go, tak mu tady dávám jeden instrumentál, který se mi hodně líbí.

Není to moje práce!


Eminem feat. RiRi - Love the way you lie

19. října 2010 v 17:43 | KoKoBelLussy
Ahoj, tohle je jedna z mých nejoblíbenějších písní. ♥ ♫


První návštěva EEG a zdaleka ne poslední... :)

19. října 2010 v 17:35 | KoKoBelLussy
Ahoj, sice už to mám dávno za sebou, ale nějak jsem neměla čas to sem napsat. :)

První problém byl, že jsme to s máti nemohly najít, ale naštěstí jsme tam trefily. :) Vyšla sestřička, vzala si kartičku a nějaký papír od neurologa, který psal, když jsem byla u něj na prohlídce.

Ještě než jsem šla na samotné vyšetření musela jsem nechat u máti mobil, potom se odstrojit - veškeré šperky musely jít dolů. Musela jsem si sundat i šátek a mikinu.

Sedla jsem si na židli a sestřička mi nasadila takovou čepici - víte jak vypadá čepice na trvalou? Tak asi něco podobného, akorát že od toho vedly hadičky. Do takových těch dírek dávala gel a ten mi postupně roztírala. Pomohla mi a já se mohla položit na lehátko. Byl tam sice polštář, ale i ten moc pohodlný nebyl a navíc hadičky mě tlačily do hlavy. K uším mi něco připnula a to zapla k podprdě. :D Potom jsem dostala "náramky" s hadičkami na ruce a pak už jsem musela mít zavřené oči a nehýbat se.

Jako na potvoru jsem měla ruku moc na kraji a ta mi pomalu, ale jistě sklouzávala dolů. Sestřička mi říkala co mám dělat, většinou jsem měla zhluboka dýchat a nebo prostě jen otevřít oči. Jednou mě upozornila, že bude blikat světlo. A já že to bude bájo, no jasné.

Ze začatu to bylo Blik....Blik....Blik...., ptm se z toho stalo Blik..Blik..Blik... a pak Blikblikblikblik..

Před očima jsem z toho měla různé tvary a teď jsem měla dokonalé potvrzení, že mi šibe. :D Naštěstí to začalo zpomalovat a pak jsem uviděla tmu. Ještě několik minut mi dávala pokyny. Po dvaceti minutách úporného nic nedělání jsem se mohla zvednout a sestřička mě postupně odpojovala. Nakonec mi utřela hlavu, ale stejně ten gel byl všude. Ještě než jsem si dala náušnice jsem si musela pořádně utřít ušní lalůčky. :D

Teďka sedím doma a gel už dávno ztrvdl. Snažila jsem se to rozčesat a z toho vzniklo něco jako lupy, nevím co s tím a dolů to nejde. Asi to půjdu umýt, jinak se z toho zblázním.

PS: Výsledky budou za týden. :)

Držte mi palce a když už ne, tak mi aspoň nepřejte nic zlého... Děkuji :)

17. října 2010 v 18:52 | KoKoBelLussy
,,
Wow, jsem ze sebe zase vyloudila něco nového, co? A především dlouhého.

Proč to?

Mno... Příští týden jdu na EEG, potom v prosinci na MR a ještě někdy mezí tím k ortopedovi a k srdcařce, takže mám toho letos hodně.

Doufám, že všechno dopaden dobře, ale v skrytu duše mám strach. On tak ani není o mě, co by bylo, kdybych bylo "doopravdy" nemocná, mě je to celkem šumák, i tak život na prd, takže mi to je jedno.

Spíše bych se bojím reakce okolí, co by bylo a tak a věřte mi, že já lítost nemám ráda. Nemám ráda, když mě někdo lituje, jak to mám těžké.

A navíc doufám, že se konečně zjistí z čeho mě pořád bolí hlava a jsem unavená. Poslední dobou mě čím dál tím častěji píchá u srdce a vážně to není nic příjemného, komě toho se mi chce pořád spát a možná právě v téhle chvíli zívám. A i tlak pořád lítá "tam a zpět".

Tak uvidím, co mi zjistí a určitě vás informuju, jak všechno dopadlo. :)

A nezapomeňte, držte palce a nebo když ne, tak mi aspoň nepřejte nic zlého. Všem děkuji :)

Hřbitov

17. října 2010 v 17:27 | KoKoBelLussy
,,
... určitě vám nebudu psát co to je, protože to asi každá víte. :)

Čím dál tím víc mě překvapuje, že je čím dál tím více lidí, kteří se nebojí chodit večer na hřbitov a tím pádem se ani nebojí vsadit si, že ho projdou apod.

Já osobně se hřbitova nebojím, ale večer z něj mám divný pocit a rozhodně by mě tam nikdo nedostal ani za milion.

Myslím si, že lézt na hřbitov bychom po zavíračce neměli. Věřím, že něco jako "nadpřirozeno" existuje a určitě se to těm osobám nějak vymstí. Hřbitov je od toho, abychom "navštívili" zesnulé, kteří nám chybí a také, aby se vědělo, že jsme na ně nezapomněli.

Dalo by se říct, že takovými lidmi i pohrdám - těmi kteří tam lezou jen tak a večer (příklad půlnoc).

Ještě ze září...

17. října 2010 v 17:04 | KoKoBelLussy
Tohle je fotka z nějaké přestávky, v nějakém dni. :D


S podzimem blog oblíká nový kabát, tentokrát lay s Nikki Reed

12. října 2010 v 18:28 | KoKoBelLussy
Ahojda!

Jak už nadpis hlásá, oblíkáme se do nového. Taylor mě trochu omrzel a navíc, když jsem psala moc nešlo vidět a díky prozářené Nikki vidím i za roh. :D

Od koho je? Ode mě určo ne. Je zase od tak geniální Belli-kristen, ale já nejsem dost geniální na to, abych si ho nastavila. Proto omluvte veškeré výpadky, protože se ho "pokouším" nastavit.

Momentálně jsem udělala vše, co bylo v mých silách a už jen uvidíme, jak se sám zotaví, je přece jenom mladý a tak by to měl vydržet. :D

Lussy :)

Migréna - svinstvo jedno...

9. října 2010 v 13:04 | KoKoBelLussy
Ahoj, omlouvám se, že jsem se zase vykašlala na psaní, ale ono to nejde, když máte migrénu.

Nebyla jsem ani na kompu, protože se to nedalo vydržet.

Začalo to ve čtvrtek večer, v lhavě mi dunělo a to vážně příšerně. Postupně se to stupňovalo a pak jsem byla "alergická" na jakékoliv světlo a zvuk. Při tom jsem se ještě učila fyziku a něminu. Později večer - asi kolem půlnoci - se mi udělalo zle, takže migréna se vším všudy. Žaludek chtěl zvracet, ale jaksi v něm nic nebylo a tak mě to jen natahovalo - byste nevěřili, jak mě z toho potom bolelo břicho.

Aby toho nebylo málo začala jsem se klepat zimou. Šla jsem si konečně lehnout a doufala, že usnu. Naštěstí jsem usla a s budíkem jsem vstávala, ale hlava pořád bolela, jako čert. Máti mě poslala do postele, že jsem průhledná, jako igelitový sáček a nestojí o to, abych se ve škole složila. Takže doplahočila jsem se do postele a spala. Celý včerejšek jsem prospala.

Dneska už je to lepší, sice žaludek jako na vodě a v hlavě menší technopárty, ale pořád lepší než ten čtvrtek.

Papa Lussy :)

Pohled do sebe... - Přátelství

2. října 2010 v 22:00 | KoKoBelLussy
Začínám s novými kecy, tentokrát se pustím do sebe a to na téma přátelství.

Zamysleli jste se někdy nad pojmem přátelství? Já jo a dokonce povinně - úvaha do školy. :-/

Co je podstatou přátelství mě moc nezajímá, tedy jo, ale je něco důležitějšího. Důležitější je mít nějakého přítele.

Ohledně mě, já žádného přítele nemám. Absolutně žádného. Nikdo, kdo by mě podržel vždycky. Nikde v mém okolí není člověk, který mě podržel vždy a nebo aspoň někdy.

Každý na mě (slušně řečeno) hází bobek a já kráva jsem všem pomáhala!

Můžete hádat co se stalo v sedmé třídě.

Celá třída se se mnou nebavila. Víte jaké je vejít do třídy a vidět tu ignoraci, nikdo se na vás celý den neotočí neřekne vám nic. Bylo to hrozné, bylo mi dvanáct. Jo, doma jsem si pobrečela, ale před nimi ani kapka. Nehodlala jsem se před nimi ponížit a ani to už nikdy nehodlám. Myslí si, že jsou něco, že bez nich člověk nedokáže existovat, ale mě jsou u pravé půlky.

Do teď nevím proč a kdykoliv na tohle stočím téma, tak mají zatmění či co... Nikdo nezná důvod, joke? Asi jo, asi to byl test, co všechno vydržím.

Jen nad jejich chováním kroutím hlavou, ať už je to ve škole, na facu, prostě kdekoliv, všude mi ukazujou, jak mě nemají rádi. Ať už napíšou cokoliv já tam nejsem. Fotka pro moje kamarády, tak tam nejsem. Žere mě jen jedna otázka, co vlastně jsem? Co pro ně znamenám? Rohožka? Kapesník?

Vysmrkají se do mě a odhodí. Tohle znamenám pro všechny.

Změnila jsem se, už nejsem kapesník. Jednoduše kašlu na ně, život jde dál a tupcemi, jako jsou oni se už nehodlám zabývat. Tímhle článkem to chci definitivě uzavřít a už se k tomu nevracet. Už si nechci dál připomínat, že nemám přátele. Chci doufat, že někde ten přítel na mě čeká.